EGZAMINY POPRAWKOWE Pasłęk 24.06.2022
PRZEDMIOT |
DATA SALA GODZINA |
ZDAJĄCY |
KOMISJA |
Matematyka w praktyce |
23.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (3B LO) 2. (3B LO) 3. (3 B LO) |
Maria Kizyk Joanna Majewska Tomasz Tuniewicz |
Język polski |
24.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (1 A BS) 2. (3 A BS) 3. (1B LO) 4. (1B LO) 5. (2 TA) 6. (4 T) 7. (4 T) |
Maria Kizyk Dorota Ćwik Emilia Kołecka-Duda |
Wychowanie fizyczne |
24.08.2022 - sala gimnastyczna - egz. praktyczny- godz. 9:00 |
1. (3D LO)
|
Elżbieta Wasiuk Mariusz Ficak Stefan Wasiuk |
Podstawy działalności gospodarczej |
24.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (3 TA) 2. (3 TA) 3. (3 TB)
|
Maria Kizyk Agnieszka Wojczys Anna Juran
|
Język włoski |
25.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (3 TB) |
Katarzyna Panimasz Beata Pierlejewska Tomasz Rozenbajgier |
Historia |
25.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (1 A BS) |
Katarzyna Panimasz Magdalena Bała Tomasz Rozenbajgier |
Wiedza o społeczeństwie |
25.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (3 A BS) 2. (1 B LO) |
Katarzyna Panimasz Magdalena Bała Tomasz Rozenbajgier |
Język angielski |
25.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (3D LO) 2. (2 TB) 3. (3 TA) 4. (3 TA) 5. (3 TA) 6. (3 TA) 7. (3 TA) 8. (3 TA) 9. (3 TD) |
Katarzyna Panimasz Elżbieta Czerska Jolanta Sokołowska |
Matematyka |
29.08.2022 - sala nr 5A - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (1 TA) 2. (1 TA) 3. (1 TA) 4. (1 TA) 5. (1 TA) 6. (1 TA) 7. (1 TA) 8. (1 TA) 9. (2 TA) 10. (2 TA) 11. (2 TA) 12. (2 TA) 13. (2 TA) 14. (3 C LO)
|
Elżbieta Wasiuk Anna Koszyk Joanna Majewska
|
Matematyka |
30.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (1 B LO) 2. (1B LO) 3. (1B LO) 4. (1B LO) 5. (1B LO) 6. (2A LO) 7. (3 B LO) 8. (3 B LO) 9. (3 B LO) 10. (3 E LO) 11. (3 E LO) 12. (4T) |
Maria Kizyk Joanna Majewska Tomasz Tuniewicz
|
Matematyka |
29.08.2022 - sala nr 9 - egz. pis.- godz. 8:00-8:45 - egz. ustny.- od godz. 9:15 |
1. (2 TB) 2. (2 TB) 3. (2 TB) 4. (2 TB) 5. (2 TB) 6. (3 TA) 7. (3 TA) 8. (3 TA) 9. (3 TA) 10. (3 TC) 11. (3 TC) 12. (3 TD) 13. (3 TD) |
Elżbieta Wasiuk Anna Koszyk Joanna Majewska
|
HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO W TERMINIE POPRAWKOWYM
PRZEDMIOT |
DATA/SALA/ GODZINA |
ABSOLWENCI |
KOMISJA |
|
23.08.2022 godz. 9:00
|
|
Cylwik-Miszczyszyn Ewa Kozakiewicz Monika Janiszewska Sylwia Mazuryk Oksana Chwaszcz Anna Puławska Marta Marek-Cytrycka Anna Gębarowski Tadeusz Mackiewicz Mariusz Matukiewicz Jacek Borysewicz Sławomir |