Finał WOŚP po raz siódmy w Zespole Szkół w Pasłęku

 Po raz kolejny Sztab w Pasłęku  jest częścią corocznej akcji Fundacji WOŚP. 9 października Jurek Owsiak ogłosił temat jubileuszowego, 30. Finału WOŚP, czyli cel medyczny, na który Sztab WOŚP w Pasłęku, a razem z nim mieszkańcy będą zbierać środkiw niedzielę 30 stycznia 2022 r. Będziemy  zbierać dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki  i leczenia wzroku dzieci.

 W ubiegłym roku nasz sztab zebrał ponad 30 tysięcy złotych. Fundacja WOŚP dzięki zaangażowaniu Sztabów i zorganizowanym zbiórkom w Internecie zebrała łącznie- 210 813 830,10 PLN. Było to ponad 20 milionów PLN więcej niż podczas poprzedniego Finału WOŚP i najwięcej w historii wszystkich zbiórek „Orkiestry”. Oznacza to, że podczas ostatniej edycji zbiórki WOŚP zebrała prawie tyle samo, co w ciągu 13 pierwszych lat swoich działań łącznie (kwesty w latach 1993-2005 to zebrane w sumie 222,5 miliona złotych).

 Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w kweście na ulicach miasta, przekazać coś na licytację lub zaangażować się w inny sposób, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: zspaslek@tlen.pl.