MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO MAZURSKIEGO U14 , U16 W LEKKIEJ ATLETYCE

18 września 2022 roku w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego  U14 i U16 w Lekkiej Atletyce. Uczniowie naszej szkoły na co dzień trenujący w KS Polonia Pasłęk i UKS Gimpas Pasłęk wywalczyli cztery medale. Amelia Pielech zwyciężyła w rzucie oszczepem uzyskując wynik 34,70 m oraz zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą z wynikiem  10,94 m.

Jakub Soroka także stawał dwa razy na podium. W biegu na 300 m zdobył złoty medal z wynikiem 39,39 s, zaś w biegu na 100 m uplasował się na drugiej pozycji z czasem 12,39 s. Kornelia Baczewska w biegu na 300 m uplasowała się tuż za podium uzyskując wynik 44,27 s. W zawodach brała udział także Kinga Zienkiewicz w biegu na 1000 m i Aleksandra Mankiewicz w rzucie oszczepem i wieloskoku. Gratulujemy!