Uczniowie Zespołu Szkół na niezwykłym spotkaniu z Wiedźminem

Czwartek 24 listopada na długo pozostanie w pamięci uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku. Otóż tego dnia odbył się wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni. Cóż to było za wydarzenie! Muzyczna uczta dla duszy spektakl „Wiedźmin", w reżyserii znakomitego Wojciecha Kościelniaka, wzbudził ogromne emocje wśród miłośników prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Uczestnicy wyjazdu byli pod wrażeniem wielu scen jednak w największe wrażenie zrobiło spotkania z dżinem w butelce, dech w piersiach zapierała wizyta w Brokilońskim Lesie, a rozwijające się uczucie Geralta i Yennefer wywoływało zachwyt publiczności. Historie z wiedźmińskiego świata w konwencji musicalu były magicznym doświadczeniem, które pozwoliły przenieść się do innej rzeczywistości.