Konkurs na plakat pt. "Prawo do azylu prawem człowieka"

Zapraszamy wszystkich uczniów ZS do udziału w konkursie plastycznym na temat praw człowieka. W tym roku tematem pracy jest „Prawo do azylu prawem człowieka”. Konkurs poprzedza Dzień Praw Człowieka, który został ustanowiony na 10 grudnia. Mamy nadzieję, że temat tegorocznej pracy zaciekawi uczniów, a tym samym zainspiruje do pogłębienia wiedzy o prawach przysługujących każdemu z nas.

Celem konkursu jest także kształtowanie postawy szacunku dla drugiego człowieka i zainteresowanie ww. problematyką. Praca może mieć dowolną formę np. graffiti, szkic, kolaż itp. w formacie A3 i większym (A2). Termin konkursu upływa 8 grudnia (prace proszę złożyć w gabinecie nr 4 u p. Magdaleny Bała). Jednocześnie przypominamy, o bohaterach tegorocznego Maratonu, z sylwetkami można zapoznać się na stronie AI.