header image
Start arrow Galeria video
Galeria video
Zawodowe filary sukcesu - podsumowanie konkursu Próbny Egzamin Zawodowy Drukuj
poniedziałek, 25 marzec 2013
Zawodowe-filary-sukcesu
W dniu 25 kwietnia 2012 r. odbył się Konkurs Próbny Egzamin Zawodowy w 3 zawodach:
1) technik handlowiec
2) technik logistyk
3) sprzedawca.
Powołana została komisja konkursowa w składzie:
technik handlowiec: Dorota Ćwik, Emilia Kołecka-Duda, Agnieszka Leśniewicz;
technik logistyk: Anna Żołądek, Iwona Traczewska-Kubiak, Grażyna Sadowska;
sprzedawca: Anna Koszyk, Joanna Majewska, Elżbieta Wasiuk;
Komisje przygotowały arkusze próbnych egzaminów zawodowych oraz przeprowadziła konkurs. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, oto wyniki konkursu:
uczestnikom projektu przekazano następujące nagrody:
zawód technik handlowiec:
1. Mońska Martyna - dysk zewnętrzny HDD 500GB, kalkulator Casio.
2. Breczko Dariusz - dysk zewnętrzny HDD 500GB, kalkulator Casio.
3. Łukaszonek Magdalena - pendrive 32GB, kalkulator Casio.
zawód technik logistyk:
1. Kowalczyk Łukasz - dysk zewnętrzny HDD 500GB, kalkulator Casio.
2. Krawiecki Tomasz - dysk zewnętrzny HDD 500GB, kalkulator Casio.
3. Żukowska Aleksandra - pendrive 32GB, kalkulator Casio.
zawód sprzedawca:
1. Bobicz Patrycja - dysk zewnętrzny HDD 500GB, kalkulator Casio.
2. Czarnecka Monika - dysk zewnętrzny HDD 500GB, kalkulator Casio.
3. Czarnecka Monika - Pendrive 32GB, kalkulator Casio.
Na zakończenie odbył się w miłej atmosferze poczęstunek. W przyszłym roku szkolnym druga edycja konkursu. Może już dzisiaj warto się zacząć uczyć aby wygrać. Na zdjęciach zwycięzcy konkursu w zawodzie technik handlowiec oraz cenne nagrody, takie same otrzymają zwycięzcy w roku szkolnym 2012/2013.
Grażyna Sadowska
Plan rekrutacji na rok szkolny 2016/2017 Drukuj
środa, 16 marzec 2016
Czytaj całość...
Rozpoczęcie roku szkolnego Drukuj
poniedziałek, 29 sierpień 2016
Informujemy, iż Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Naszej Szkole odbędzie się dnia 1 września 2016 r. o godz. 9:00 na sali gimnastycznej.
Zaproszenie na XIV Edycję Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej Drukuj
czwartek, 08 wrzesień 2016
XI_PKPO
Szanowni Państwo! W imieniu Towarzystwa Przyjaciół LO w Pasłęku i Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej w bieżącym roku szkolnym XIV Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej. Impreza odbędzie się dnia 7 października 2016r., a honorowym patronatem objął ją Starosta Elbląski pan Maciej Romanowski. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody dzięki pozyskaniu przez TPLO dotacji z funduszy publicznych na organizację imprezy. Wzorem roku poprzedniego przewidujemy osobne nagrody dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii wykonawca indywidualny, duety lub małe grupy wokalne. Zachęcamy Państwa do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów Państwa szkoły. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia, które znajdują się także na stronie internetowej naszej szkoły:
Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia najpóźniej do dnia 4 października  2016r.!
Z wyrazami szacunku: Komitet Organizacyjny XIV Edycji PKPO
OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY "FRASZKA" Drukuj
czwartek, 16 luty 2017
W listopadzie uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka”, który został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. Celem współzawodnictwa jest propagowanie polskich tradycji, obrzędów, kultury regionalnej jako wartości ponadnarodowych oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy o języku polskim i miejscu literatury polskiej w Europie (zarówno w aspekcie historycznym, jak też współczesnym). W tym roku do konkursu zgłosiło się 3 tysiące uczniów. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu dotyczącego zagadnień teoretycznoliterackich i językowych oraz skonstruowanie krótkiej wypowiedzi stylistycznej na podany temat. Konkurs dostarczył uczniom rozrywki umysłowej, był również sprawdzianem ich umiejętności, a jednocześnie przyczynił się do popularyzacji i pogłębienia wiedzy o języku polskim. Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Najlepszy wynik w Zespole Szkół szkole uzyskała HANNA SIDOR z klasy II b LO. Wśród wyróżnionych są również: Emilia Świstak z klasy III a, Aleksandra Ćwiklińska z klasy III c, Ewelina Sosnowska z klasy III a, Katarzyna Makarska z klasy I b, Jakub Klarecki z klasy III b, Natalia Kubaszek z klasy III c, Aleksandra Buczko z klasy III b, Alicja Markowska z klasy III b, Katarzyna But z klasy III c, Martyna Białek z klasy III b, Aleksandra Szczepańska z klasy II b, Natalia Kozikowska z klasy II b, Mateusz Maliszewski z klasy III c i Anna Wróbel z klasy II c. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Zajęcia w Areszcie Śledczym Drukuj
piątek, 31 marzec 2017
201703_areszt
W środę 29 marca młodzież ZS w Pasłęku odwiedziła Areszt Śledczy w Elblągu, aby wziąć udział w nietypowych zajęciach. Już samo wejście do aresztu odbyło się zgodnie z regulaminem, więc wchodziliśmy kolejno, gdzie nas legitymowano, a na czas zajęć musieliśmy oddać swoje telefony i rzeczy osobiste. Uczniowie zobaczyli niemal cały areszt, cele przejściowe adaptacyjne, oddziały mieszkalne, ośrodek diagnostyczny, sale widzeń, spacerniak i cele jako środek przymusu bezpośredniego. Podczas spotkania młodzież klas licealnych o nachyleniu bezpieczeństwo publiczne zapoznała się z pracą funkcjonariuszy Służby Więziennej, wychowawcy, psychologa, czy oddziałowego.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 12 - 22 z 949
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
30 Kwietnia 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bartłomiej,
Chwalisława,
Eutropiusz, Jakub,
Katarzyna, Lilla,
Marian
Do końca roku zostało 246 dni.