Start arrow Z życia szkoły arrow Konkursy
Mistrz Matematyki Drukuj
czwartek, 06 kwiecień 2017
29 marca odbył się II etap szkolnego konkursu matematycznego MISTRZ MATEMATYKI. Tym razem udział wzięło 17 uczniów z klas I i II. Najlepsze wyniki uzyskali: klasy I: 1.Kołosowski Mateusz, 2. Hulanicki Maciej, 3. Krasa Arkadiusz, 4. Dzwonko Katarzyna. Klasy II: 1. Ostrowski Jakub, Baniel Kamila, 3. Ostręga Hubert. Zwycięzcom gratulujemy!!! Kolejny etap odbędzie się 26 kwietnia na 2 godzinie lekcyjnej w sali 7.
Olimpiada Wiedzy o Prawie Drukuj
czwartek, 23 marzec 2017
W sobotę 4 marca odbył się w Olsztynie okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Prawie. W konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku Agata Wolska, Patrycja Śreniawska i Damian Majk z klasy IIb oraz Alicja Markowska z kl. IIIb. Uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy :)
Konkurs plastyczny "ZWIERCIADŁO NARODU" Drukuj
czwartek, 23 marzec 2017
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Zwierciadło narodu – historia i kultura mniejszości narodowych i etnicznych województwa Warmińsko-Mazurskiego, którego organizatorami są Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, Stowarzyszenie Ludności Pochodzenia Niemieckiego w Elblągu, Koło Związku Ukraińców w Elblągu oraz Centralna Rada Romów w Polsce. Region ten charakteryzuje się wielokulturowością społeczeństwa i celem konkursu jest: ukazanie tradycji, obyczajowości i obrzędowości mniejszości narodowych i etnicznych funkcjonujących na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, pobudzenie w uczniach ciekawości, chęci poznania tradycji, religii, współistniejących w regionie kultur, promowanie idei wielokulturowości, rozwijanie więzi związanych z rodzimą kulturą i tradycją, kształtowanie postaw poszanowania siebie i drugiego człowieka.
Czytaj całość...
Mistrz Matematyki Drukuj
środa, 01 marzec 2017
27 lutego odbył się I etap szkolnego konkursu matematycznego MISTRZ MATEMATYKI. W pierwszym etapie udział wzięło 26 uczniów z klas I i II. Najlepsze wyniku uzyskali: klasy pierwsze: 1. Miszczyszyn Maciej, 2. Kołosowski Mateusz, 3. Hulanicki Maciej; klasy drugie: 1. Ostrowski Jakub, 2. Baniel Kamila, 3. Groblewska Kinga. Zwycięzcom gratulujemy!!! Kolejny etap odbędzie się 27 marca na 2 godzinie lekcyjnej w sali 7.
Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej Drukuj
wtorek, 21 luty 2017
201702_olimpiada
W dniu 16 lutego 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Elblągu odbyła się kolejna edycja Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. Do udziału w konkursie przystąpiły drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu elbląskiego. Każdy uczestnik olimpiady otrzymał do rozwiązania 50 pytań testowych. W celu wyłonienia zwycięskiej drużyny konieczna okazała się dogrywka pomiędzy Zespołem Szkół i Zespołem Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Konkurs wygrała drużyna Zespołu Szkół w Pasłęku w składzie Maciej Piotrak i Grzegorz Hintz uczniowie klasy I LO, opiekunem był p. Tadeusz Gębarowski. Kolejny szczebel olimpiady to eliminacje wojewódzkie, które odbędą się 3 marca w Olsztynie.
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 224