header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Konkursy
Konkursy
Co u hotelarzy? IX Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej Drukuj
czwartek, 12 styczeń 2017
201701_Olimpiada_Hotelarstwa
W dniu 10.01.2017 o godzinie 12: 00, w dziewięciu okręgach odbyły się eliminacje w II etapie dziewiątej edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Wzięli w nich udział zwycięzcy szkolnych eliminacji ze szkół hotelarskich z całej Polski. W naszym regionie do konkursu przystąpiło 11 szkół z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Zespół Szkół w Pasłęku reprezentowali laureaci eliminacji szkolnych Emil Makuła z klasy III i Bartłomiej Korzeniowski z klasy II Technikum Hotelarskiego.
Czytaj całość...
Ada Łońska z III d w etapie centralnym I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności! Drukuj
wtorek, 03 styczeń 2017
9 grudnia w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbył się etap okręgowy I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Udział wzięło w nim czworo uczniów z naszej szkoły: Adrianna Łońska z III d, Roksana Sawczak z III d (opiekun Tomasz Rozenbajgier), Jakub Aleksandrowicz z I a i Mateusz Kołosowski z I a (opiekun Tadeusz Gębarowski). Spośród ponad 40 uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego w finałowej dziesiątce znalazła się Ada Łońska, która w marcu 2017 r. powalczy w Warszawie o indeks na kierunek związany z bezpieczeństwem na najlepszych uniwersytetach w Polsce. Gratulacje!!!
Sukces na XXV Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia Drukuj
wtorek, 03 styczeń 2017
201612_ropztz
W dniu 10.12.2016 w Elblągu odbyła się XXV Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia, która corocznie organizowana jest przez Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice, które wygrały etap szkolny olimpiady: Aleksandra Ćwiklińska z klasy III c LO oraz Julia Sabiło z kl. II c LO. Dziewczynki wykazały się dużą wiedzą z zakresu profilaktyki i zagrożeń zdrowotnych. Aleksandra Ćwiklińska zajęła II miejsce i dodatkowo otrzymała dyplom i nagrodę Starosty Powiatu Elbląskiego P. Macieja Romanowskiego ufundowaną dla najlepszej uczestniczki konkursu z powiatu elbląskiego.
Marzena Konupek
Etap Okręgowy Olimpiady Logistycznej Drukuj
wtorek, 06 grudzień 2016
201612_logistyk
W piątek 2 grudnia 2016 r. w Olsztynie odbyły się zawody II stopnia (etap okręgowy) IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Patronatem Honorowym olimpiady jest Ministerstwo Edukacji Narodowej. W etapie okręgowym naszą szkołę reprezentował uczeń klasy czwartej technikum logistycznego Jordan Sankiewicz. Wyniki tego etapu poznamy już 16 grudnia 2016 r.
Czytaj całość...
Konkurs "Dzieje Książki i Biblioteki" w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
środa, 30 listopad 2016
201611_czytanie
W piątek 25 listopada w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (Priorytet III) odbył się szkolny konkurs "Dzieje Książki i Biblioteki". W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych liceum i technikum. Każdą klasę reprezentowała dwuosobowa drużyna: I A - Ula Rogowska i Maciek Miszczyszyn, I B - Asia Grzyb i Radek Wandrowski, I C - Ola Przystasz i Sebastian Jankiewicz oraz I T - Klaudia Butkiewicz i Patryk Śreniawski.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 218
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Turniej CS: GO
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
20 Lutego 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Euchariusz,
Eustachy,
Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła,
Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało 315 dni.