Start arrow Rekrutacja arrow LO dla Dorosłych
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Drukuj
czwartek, 12 maj 2016
Jeśli chcesz zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków – ZESPÓŁ SZKÓŁ w Pasłęku ma dla Ciebie znakomitą ofertę. Ruszył nabór do pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, którzy ukończyli Gimnazjum lub Zasadniczą Szkołę Zawodową. Nauka po gimnazjum trwa 3 lata (6 semestrów), a po Zasadniczej Szkole Zawodowej 2 lata tj. 4 semestry. Zajęcia odbywają się w piątki (od 15.00) i soboty (od 8.00).

W LO dla Dorosłych oferujemy:
  1. nauczanie ogólnokształcących przedmiotów,
  2. przygotowanie do egzaminów maturalnych,
  3. legitymację szkolną, która uprawnia do zniżek na przejazdy i bilety wstępu,
  4. zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPR, MOPS i inne wymagane do świadczeń alimentacyjnych,
  5. przyjazną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz naukę w nowocześnie wyposażonych pracowniach,
  6. wsparcie pedagoga / doradcy zawodowego.

Wymagane dokumenty:
  1. podanie (formularz dostępny w sekretariacie szkoły przy ul. Zwycięstwa 28 lub na stronie internetowej www.zspaslek.edu.pl),
  2. oryginał świadectwa ukończenia Gimnazjum lub Zasadniczej Szkoły Zawodowej,
  3. 2 zdjęcia

Termin składania dokumentów - 20.08.2016 r.

30 Kwietnia 2017
Bartłomiej,