Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Pasłęcki Sztab 25. Finału WOŚP znów w Zespole Szkół w Pasłęku
Pasłęcki Sztab 25. Finału WOŚP znów w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
środa, 02 listopad 2016
W imieniu Dyrekcji i całej społeczności szkoły, z wielką przyjemnością informujemy Państwa, iż pasłęcki Sztab 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znowu odbędzie się w Zespole Szkół w Pasłęku. WOŚP wystartuje 15 stycznia 2017 r. pod hasłem "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom". W tym momencie organizowany jest Komitet Organizacyjny wśród nauczycieli i uczniów szkoły, którzy ustalą program imprezy. Wkrótce przedstawimy Państwu szczegóły, natomiast już dziś zachęcamy do włączenia się w organizację tego dnia i wsparcia akcji (chociażby poprzez przekazywanie przedmiotów na tzw. licytację). Wszelkie sugestie i pomysły prosimy kierować na adres:
Szef Sztabu WOŚP w Pasłęku Tomasz Rozenbajgier

29 Maja 2017