Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Sukces na XXV Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia
Sukces na XXV Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia Drukuj
wtorek, 03 styczeń 2017
201612_ropztz
W dniu 10.12.2016 w Elblągu odbyła się XXV Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia, która corocznie organizowana jest przez Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice, które wygrały etap szkolny olimpiady: Aleksandra Ćwiklińska z klasy III c LO oraz Julia Sabiło z kl. II c LO. Dziewczynki wykazały się dużą wiedzą z zakresu profilaktyki i zagrożeń zdrowotnych. Aleksandra Ćwiklińska zajęła II miejsce i dodatkowo otrzymała dyplom i nagrodę Starosty Powiatu Elbląskiego P. Macieja Romanowskiego ufundowaną dla najlepszej uczestniczki konkursu z powiatu elbląskiego.
Marzena Konupek

23 Kwietnia 2017