header image
Start
70 lat absolwenci Drukuj
środa, 10 maj 2017
Lista zarejestrowanych absolwentów
Na dzień 10.05.2017r. w kolejności w/g rocznika ukończenia
UWAGA! Lista nie jest aktualizowana automatycznie - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Imię Nazwisko Nazwisko
panieńskie
Rok
ukończenia
Elza Gertruda Strzelecka Liber 1950
Krystyna Marson Durbakiewicz 1952
Bolesław Aleksander Bicki 1955
Waldemar Piotr Lipka-Chudzik 1955
Regina Wenta Chwoszcz 1955
Jerzy Różycki 1957
Krystyna Elżbieta Trojan Mańko 1957
Barbara Podolska Łokuciejewska 1958
Jolanta Karbowicz Służewska 1959
Andrzej Piotrowski 1959
Jan Szuniewicz 1959
Marek Hubert Gorski 1960
Władysława Kacpura Sowa 1960
Kazimierz Markiewicz 1960
Janina Munczel Munczel 1960
Krystyna AgnieszkaPopowska-ZienkiewiczPopowska1960
Anna Filip Danielewicz 1961
Stefan Kozłowski 1961
Krystyna Beata Marzec Wonka 1961
Wojciech Pelczarski 1961
Maria Elżbieta Skrzypińska Lenkiewicz 1961
Alfreda Stankiewicz Żemojć 1961
Barbara Elżbieta Ciborska Drabarek 1962
Andrzej Kutkiewicz 1962
Alina Teresa RingwelskaGorbaczewska1962
EmiliaTarasiukOsetek1962
StefanTarasiuk1962
Szczepan Wojciech Bania 1963
FeliksBartoszewicz1963
Alicja Błachowicz Kulikowska 1963
Elżbieta Anna Kamińska Wojciechowska 1963
WalentyOlendzki1963
StanisławaSipka-BochraHołub1963
Elżbieta Tusińska Tusińska 1963
Bartek Zwiejski 1963
Jan Mieczysław Lewandowski 1964
Kazimierz Majchrzyk Kopeć 1964
Stefan Siemiak 1964
Janina Maria Babińska Juran 1965
Grzegorz, Jerzy Berecki Berecki 1965
Andrzej Czerwiński1965
Weronika Człapińska Raplis 1965
Jan Grycko 1965
Stanisław Ryszard Pągowski 1965
Jolanta TeresaRosińskaPochmara1965
HalinaSałataSałata1965
Andrzej Tusinski 1965
TadeuszUłasewicz1965
Teresa HubertaŻurowskaBiźnia1965
Zofia AlinaBenedyckaZwiejska1966
Irena Cichowska Żurkiewicz 1966
Maria Barbara Czyczyn-Egiert Rozwadowska 1966
Zofia Gajownik-Klonecka Gajownik 1966
Stefan Michał Jarocki 1966
Jan Koprowski 1966
Lucyna Kotarska Borkowska 1966
Barbara Lejszo Berecka 1966
Anna Malecińska Cioch 1966
Maria Jadwiga Storczyk Popowska 1966
Maria Tomasiuk Borkowska 1966
Helena Waluk Tatarynowicz 1966
Stanisław Wyszczelski 1966
Maria Bała Baranowska 1967
Jerzy Czepielewski 1967
Irena Draheim Maruszak 1967
Teresa Dzikiewicz Adamowicz 1967
Jan Kołodziejski 1967
Wiktor Mackiewicz 1967
Elżbieta Marczyk Bukowska 1967
WiktoriaOlechWlaź1967
Halina Siwicka Chołuj 1967
Anna Szyszko Karpicz 1967
Klemens Janicki 1968
Krystyna Grażyna Kaczorowska Hryniewicz 1968
Bronisława Kozikowska Kowalska 1968
Andrzej Markiewicz 1968
Franciszek Bogusław Orliński 1968
Stanisław Ostrouch 1968
Andrzej Piotr Przedpełski 1968
Tadeusz Rosa 1968
Teresa Rusinowska Romaszko 1968
Henryk Siwicki 1968
Edward Skalij 1968
Sławomir Tusiński 1968
Piotr Ulikowski 1968
Kazimierz Wąsik 1968
Juliusz Wilczewski 1968
Maria Zielińska Bednarz 1968
Krystyna Bukowska Klejewska 1969
Teresa Agata Dąbrowska Silko 1969
Stanisława Dias Pankiewicz 1969
Helena Dziubińska Romanowicz 1969
Jan Gutfański 1969
Barbara Kochanowska Strzelińska 1969
Waldemar Kołodziejski 1969
Marta Konopacka Niewirowska 1969
Józef Krupko 1969
Jan Łepski Łepski 1969
Anna Orłowska Wysocka 1969
Helena Ornaf Gugała 1969
Jan Paszulewicz Paszulewicz 1969
Łucja Piotrowska-Ferens Piotrowska 1969
Halina Poduch Hołub 1969
Wiesława Wanda Sielicka Kozikowska 1969
Zbigniew Słodownik 1969
Jan Warzocha 1969
Cecylia Zaleska Kaczyńska 1969
Natalia Zielińska Cioch 1969
Krzysztof Zalewski 1970
Regina Andruszkiewicz Pujsza 1971
Irena Ciesielska Czaicka 1971
Irena Czerwinska Kulig 1971
Urszula Dzika Wieżel 1971
HalinaKulonSzopiak1971
Teresa Łazuka Tucka 1971
Helena Orłowska Tokarewicz 1971
Maria Ossowski Dejworek 1971
Janina Ostrowska Kret 1971
Ewa Maria Podgórska Milewska 1971
Janina Przybyłowska Przybyłowska 1971
Henryka Rudzka Bączek 1971
Helena Siedlińska Bucko 1971
Halina Starczewska Mikusek 1971
Izabela Wesolowska Bielska 1971
Bogusława Zmarzlak 1971
Andrzej Włodzimierz Borkowski 1972
Stefania Chodupska Derwal 1972
Maria Cytrycka Marszałkowska 1972
Małgorzata Doerffer Meisser 1972
Mirosława Eriksson Bielska 1972
Henryk Garstka 1972
Wanda Kida Pawlicka 1972
Władysława Maria Kloc Klejewska 1972
Halina Kowalska Rutkowska 1972
Irena Kuszka Kuszka 1972
Jan Józef Lenarczyk 1972
Grzegorz Marian Machaj 1972
Barbara Moćko 1972
Andrzej Pankalla Pankalla 1972
Maria Pastuszak Nieckarz 1972
Zofia Pecyna Kirsun 1972
Maria Romaniec Miloch 1972
Lech Słodownik 1972
Elżbieta Smakulska Rogozińska 1972
Stanisława Strąk Kopacz 1972
Maria Szczęsny Romaszko 1972
Lucjan Szuniewicz 1972
Alfred Stanisław Truszkowski 1972
Marek Adamowicz Adamowicz 1973
Stanisława Grażyna Biernacka Tylińska 1973
Małgorzata Jakubiuk Klimek 1973
Lucja Janicka Szafko 1973
Zbigniew Kubień 1973
Józef Eugeniusz Sienkiewicz 1973
Elżbieta Wiesława Stepnowska Stepnowska 1973
Zbigniew Wątorski 1973
Mirosława Wojtkowiak Lewandowska 1973
Stanisław Sławomir Adamowicz 1974
Urszula Bełza Bełza 1974
Maria Frączek Stańczyk 1974
Irena Hryniewicz Żuk 1974
Piotr Hryniewicz 1974
Agnieszka Kalapeta Kalapeta 1974
Wanda Irena Lizurek Pietrulewicz 1974
Krystyna Luchowska Żylińska 1974
Anna Majkowska Przewoźna 1974
Ryszard Orliński 1974
Barbara Szyszka Sztechmiler 1974
Maria Wątorska Stefanowicz 1974
Bożenna Cichocka Bobel 1975
Krystyna Dudzińska Kiełbasa 1975
Danuta Jadwiga Malecińska Borowik 1975
Teresa Nowak Sobolewska 1975
Halina Maria Nożewksa Mićko 1975
Halina Zieło Kulczycka 1975
Grzegorz Chodnikiewicz 1976
Barbara Grześ-Krzywańska Grześ 1976
Ewa Konupek Konupek 1976
Maria Kuszka Kuszka 1976
Wiesława Irena Łukomska Kucharek 1976
Wojciech Aleksander Mazurek 1976
Marian Oskroba 1976
Irena Stencel Perednis 1976
Teresa Anna Westfeld Westfeld 1976
ElżbietaAmbroziakGajownik1977
Adam Chodnikiewicz 1977
Teresa Czerska Sołdańska 1977
Jadwiga Czerwińska Gawrylczyk 1977
Barbara Małgorzata Dudek-Frelik Dudek 1977
Bogusława Teresa Dziuban Rutkowska 1977
Barbara Ebert Piasecka 1977
Zofia Gajek Pomarańska 1977
Danuta Gerczak Jurysta 1977
Jan Harhaj 1977
Dorota Jadwiga Jesionek Jesionek 1977
Irena Kiapśnia Tołsta 1977
Irena Kowalska Maszlanka 1977
Bożena Janina Litka-Rowińska Litka 1977
Danuta Macko Knerowicz 1977
Alina Mazurkiewicz Szymańska 1977
Ryszard Józef Mićko 1977
Urszula Zofia Moszumańska Tylińska 1977
Elżbieta Piastowska Przybylińska 1977
Wiesław Janusz Potrapeluk 1977
Halina Stefanowicz Baranowska 1977
Mirosław Stefanowicz 1977
Bożenna-Elżbieta Święcka Klimek 1977
Urszula Szyport Brodnicka 1977
Teresa Elżbieta Śniecikowska Malinowska 1977
Beata Jadwiga Towarek 1977
Barbara Wojtasiewicz Kundro 1977
Anna Jolanta Bieszczad Dzięcioł 1978
Elżbieta Biźnia Biźnia 1978
Małgorzata Czerepaniak Stańczyk 1978
Jolanta Danowska Danowska 1978
Ewa Izabella Falkiewicz Zyskowska 1978
Janusz Frąckowiak 1978
Marek Frejus 1978
Franciszek Ksawery Gajek 1978
Elżbieta Grażyna Kaczorowska Kaczorowska 1978
Andrzej Kaczorowski 1978
Mirosława Edyta Kozikowska Grzywacz 1978
Teresa Irena Kulesza Mackiewicz 1978
Krystyna Teresa Łęga Szwajkowska 1978
Jan Andrzej Pakuła Pakuła 1978
Zofia Pauksztełło Połeć 1978
Wiesław Poszewiecki 1978
Bożena Alfreda Serwinowska Zielińska 1978
Grażyna Skowrońska Kryszczuk 1978
Urszula Anna Stawiarska Dąbrowska 1978
Lech Jerzy Strzelecki 1978
Wiesława Tańska Romanowska 1978
Jadwiga Trochimczyk Wojciulewicz 1978
Mirosław Wangin 1978
Andrzej Grzegorz Wilczewski 1978
Albina Zienkiewicz Horbacz 1978
Halina Danuta Albers Mroz 1979
Maria Czaicka Jurczak 1979
Andrzej Mirosław Gajownik 1979
Grażyna Kilian Rzymska 1979
Sławomir Krupowicz 1979
Ewa Romualda Pągowska Sekuła 1979
Andrzej Antoni Pągowski Pągowski 1979
Danuta PłońskaCichocka1979
Barbara Rozenbajgier Karżewicz 1979
Piotr Rozenbajgier Rozenbajgier 1979
Małgorzata Schlinkiert Jesionek 1979
Maria Jadwiga Sobczak Misiułajtis 1979
Grażyna Strzyzewska Zdun 1979
Małgorzata KrystynaTomaszewskaGimel1979
Roman Tymec 1979
Mirosława Wolbińska-Szpinek Wolbińska 1979
Joanna Alicja Zygajdowska Świderska 1979
Dorota Barbara Berger Ignatowicz 1980
Małgorzata Konopka Kacprzak 1980
Aurelia Łepska Borowska 1980
Sławomir Misiułajtis 1980
Grażyna Sadowska Sadowska 1980
Andrzej Strzeliński 1980
Bożena Tomaszewska Lisowska 1980
Marek Wiśniewski 1980
Jolanta Witczak Towarek 1980
Joanna Ziemak-Szyszko Suchodolska 1980
Jacek Żebryk 1980
Ewa Cylwik-Miszczyszyn Cylwik 1981
Grażyna Dąbrowska Sapko 1981
Mariusz Ferek 1981
Dariusz Janaszek 1981
Wiesław Miszczyszyn 1981
Wiesława Szuniewicz Kilarska 1981
Elżbieta Adrych Talaga 1982
Aniela Chylińska Milewska 1982
Mariusz Kwaśniewski 1982
Elżbieta Czech 1983
Elżbieta Frąckiewicz-Schibowska Frąckiewicz 1983
Agnieszka Bożena Jurgielewicz Bartold 1983
Danuta IrenaKosobudzkaZawistowska1983
Bożena Kruszewska Murzicz 1983
Barbara DanutaMyszkKozłowska1983
Jerzy Jan Ostapczuk 1983
Iwona Maria Sadkowska Sadkowska 1983
Agnieszka Sapko Sapko 1983
Andrzej Sapko 1983
Krystyna Strzałkowska Strzałkowska 1983
Alicja Zacharewicz 1983
Bogdan Białozór Białozór 1984
Ewa Ferek Bojewska 1984
Mariusz Ficak 1984
Krzysztof Gałązka 1984
Małgorzata Helena Gerke Romanowska 1984
Anna Kwiatkowska Kwiatkowska 1984
Grzegorz Lukaszewicz 1984
Janina Mazuś Zarychta 1984
Krystyna Michniewicz-Nowak Michniewicz 1984
Agnieszka Mienik Krakowiak 1984
Elżbieta Lucyna Mikulak Pietrusewicz 1984
AnnaNikołajewskaSobiecka1984
Elżbieta Danuta Papierkiewicz Dubińska 1984
Dorota Strzelińska Steć 1984
Alicja Anna Żebiałowicz Kusyk 1984
Marcin Choiński 1985
Danuta Frąckiewicz-Masiulanis Frąckiewicz 1985
Krzysztof Gomoliszek Gomoliszek 1985
Anna Jaśkiewicz Lenarczyk 1985
Izabela Klugiewicz Mendelewska 1985
Beata Kowalkowska Kowalkowska 1985
Maciej Szczepan Kutkiewicz 1985
Joanna Makarewicz Makarewicz 1985
Kamila Noga Przewoźna 1985
Bogumił Jan Paździor 1985
Iwona Ewa Piersa Jaworska 1985
Lidia Pilipowicz-Rajewska Pilipowicz 1985
Małgorzata Wasiuk Majchrzyk 1985
Tadeusz Wierciński 1985
Beata Wysocka Zylbert 1985
Danuta Regina Zielińska Zalewska 1985
Marzena Andruszkiewicz Gałązka 1986
Iwona Biernacka Biernacka 1986
Anna Maria Bojewska Bojewska 1986
Julita Budzaj Łuciw 1986
MirosławChomiuk1986
Małgorzata Czerlonko Siniawska 1986
Wioletta Joanna Czerwień Antolak 1986
Małgorzata Dabkiewicz Adrych 1986
Dariusz Aleksander Górko 1986
DorotaGrzelakRadykield1986
Ewa Harhaj Kuberska 1986
WojciechHoroszkiewicz1986
Iwona Jachimek Jachimek 1986
KatarzynaKlejewskaKlejewska1986
ReginaKowalczykJakimowska1986
Andrzej Kucharek 1986
Grzegorz Lewiecki 1986
MariolaLipskaUrban1986
Ewa Katarzyna Malek Kulot 1986
Artur Marek Maliszewski 1986
MarzenaMaziukMilewska1986
Mariusz Nowicki 1986
Julita Ronduda Kutkiewicz 1986
Katarzyna Szuba Kamińska 1986
Renata Osowska Rułka 1986
Teresa Puchalska Huk 1986
Robert Jerzy Tarasiuk 1986
Dariusz Wasiński Wasiński 1986
Barbara Ziemak Kusyk 1986
Beata Chojnacka-Rybak Chojnacka 1987
Elżbieta Joanna Dobroszek Abucewicz 1987
Ewa Grabowska Kuna 1987
Izabela Malinowska Leszczyńska 1987
Justyna Nisgorska Drzewiecka 1987
Katarzyna Maja Rutecka Przybylska 1987
Beata Alicja Boronowicz-Guzek Boronowicz 1988
Dorota Ćwik Langowska 1988
Jacek Kłodowski Kłodowski 1988
Sławomir Wąsiewski 1988
Jolanta Kacprowicz Szymczuk 1989
Agnieszka Klimek Klimek 1989
Alicja Łęcka Rybczyńska 1989
Robert Przybylak 1989
Izabela Werpechowska Bojewska 1989
Anna Chwaszcz Bielawska 1990
Elwira Augustynowicz Jacek 1991
Eliza Paterok Jacek 1991
Beata Pierlejewska Wątroba 1991
Iwona Stando Szymczuk 1991
Wojciech Żylis 1992
Dorota Dragan Biernacka 1993
Anna Małgorzata Juran Juran 1993
Monika Katarzyna Kozakiewicz Dzięcioł 1993
Magdalena Bała Bała 1994
Mariusz Mackiewicz 1994
Gabriela Żylis Łagwinowicz 1994
Anna Adameczek Najmoła 1995
Agnieszka Anna Gorbaczewska Mandryk 1995
Diana Graczyk Marciniak 1995
Stanisław Markisz Markisz 1995
Bartosz Wiktor Poćwiardowski 1995
Justyna Szóstek Biernacka 1995
Danuta Szczesna Bartold 1995
Mariusz Huk 1998
Joanna Majewska Majewska 1998
Jolanta Sokołowska Kobylińska 1998
Izabela Bereżańska Fąk 1999
Damian Bereżański 1999
AngelikaBiałopiotrowiczMałaczewska1999
Joanna Królik Wiśniewska 1999
Magdalena Maziarz Wiak 1999
Maciej Michałowski 1999
Krzysztof Ryszard Pietkiewicz Pietkiewicz 1999
Tomasz Rozenbajgier 1999
Patrycja Stasiak Ulikowska 1999
Emilia Aleksandra Szaciło Górniecka 1999
Anna Żołądek Łaszyn 2000
Emilia Kołecka-Duda Kołecka 2001
Elżbieta Czerska Czerska 2002
Adrian Tyrawski 2005
Przemysław Karol Kruszewski Kruszewski 2006
KamilaKozlowska2009
Kornelia Izabela Kruszewska Kruszewska 2010
Elżbieta Budrewicz
Przemysław Krawczun
Krzysztof Rajewski Kreft
Osoby wymienione na liście wyraziły zgodę na publikację swoich danych.
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Października 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Abercjusz, Filip,
Halka, Kordula,
Kordelia,
Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało 71 dni.