Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Targi Uczelni Wyższych
Targi Uczelni Wyższych Drukuj
czwartek, 23 marzec 2017
201703_targi
Matura już za pasem, bo za 44 dni pierwszy egzamin. To bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego licealisty. A po maturze kolejna ważna decyzja: co dalej, jakie studia wybrać? Aby wybór był nieco łatwiejszy wybraliśmy się na 23. Targi Akademia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie klasy IIIa mieli możliwość zapoznania się z ofertami uczelni wyższych z Trójmiasta i nie tylko. W programie były także ciekawe wykłady, w których każdy mógł wziąć udział. Skorzystaliśmy zatem z okazji i się nie rozczarowaliśmy. Szczególnie interesujący okazał się wykład pt. Efekty specjalne z Hollywood oraz Jak przygotować się do egzaminu maturalnego z matematyki? Bezcenne jednak były rozmowy ze studentami, którzy podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Teraz tylko ciężka praca, a po niej wymarzone studia.

30 Kwietnia 2017
Bartłomiej,