Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Pożegnanie absolwentów
Pożegnanie absolwentów Drukuj
czwartek, 25 maj 2017
maturzyści-2017
Początek pierwszej klasy w szkole ponadgimnazjalnej to moment, w którym wydaje się że do ukończenia szkoły pozostało jeszcze bardzo dużo czasu. W ferworze nauki, nowych przyjaźni, wspólnych wycieczek mijają szkolne dni, a do matury całe wieki. Potem próbne matury, ogrom przygotowań do studniówki, a sam bal studniówkowy mija w okamgnieniu. Jedynie zdjęcia i wspomnienia zatrzymują czas, który zmierza nieubłaganie w jednym kierunku. 28 kwietnia w Zespole Szkół w Pasłęku nadeszła ta chwila, kiedy to świadectwo ukończenia szkoły odebrało 98 absolwentów.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście. Ze Starostwa Powiatowego p.Gabriela Effenberg – naczelnik wydziału promocji powiatu, edukacji, kultury, a także p.Roman Kogut i p.Andrzej Sidor – radni powiatu elbląskiego oraz burmistrz Pasłęka p. Wiesław Śniecikowski. Rozdane zostały nagrody oraz dyplomy. Padło wiele ciepłych słów ze strony zaproszonych gości, dyrekcji szkoły, wychowawców oraz samych uczniów. Niektórzy nie potrafili opanować łez wzruszenia. W końcu niecodziennie wkracza się w kolejny etap życia jakim jest dorosłość. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych, właściwych decyzji dotyczących studiów i po prostu wszystkiego dobrego! Za wszystkich trzymamy kciuki i do zobaczenia!!!
maturzyści-2017

22 Października 2017