Start arrow Konkursy arrow Konkursy językowe arrow Sukcesy lingwistyczne uczniów ZS w Pasłęku
Sukcesy lingwistyczne uczniów ZS w Pasłęku Drukuj
poniedziałek, 29 maj 2017
W środę 22 marca odbyła się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English AC, w której udział wzięło ponad 6 tysięcy uczestników z całego kraju, w tym również uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wśród laureatów konkursu znalazła się uczennica klasy IIb Hanna Sidor, która zajęła I miejsce w województwie, a XI w kraju, II miejsce w województwie i 13 w kraju zajął Łukasz Kaszkin - uczeń klasy IIa, a III miejsce w województwie oraz najwyższy wynik w kategorii klas pierwszych ponadgimnazjalnych otrzymała Klaudia Butkiewicz – uczennica klasy I Technikum Hotelarskiego. Paulina Świdurska - tegoroczna absolwentka- uzyskała najwyższy wynik w kategorii klas trzecich ponadgimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

22 Sierpnia 2017
Cezary, Dalegor,