Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna

Aktualności

Powiększ obraz:

Wizyta przygotowawcza w Hiszpanii

 W dniach od 3 do 7 sierpnia 2022r. odbyła się wizyta w Sewilli, w celu przygotowania do realizacji projektu Erasmus+ przez młodzież i nauczycieli w ramach Akredytacji. Wizyta przygotowawcza miała na celu omówienie najważniejszych kwestii dotyczących organizacji staży zawodowych dla młodzieży, uzgodnienie szczegółów planowanego przyjazdu uczniów i nauczycieli, programu kulturowego, poznanie warunków pobytu. 

Czytaj więcej o: Wizyta przygotowawcza w Hiszpanii

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO BS

 W związku z dużym zainteresowaniem kształceniem w szkole branżowej I stopnia informujemy, że uczniowie mogą ponownie składać wnioski w rekrutacji uzupełniającej do 5 sierpnia. Ilość wolnych miejsc 12. Przypominamy, że do wniosku należy dołączyć zaświadczenie od pracodawcy o przyjęciu na praktyczną naukę zawodu. 

 Podanie do publicznej wiadomości  listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych nastąpi 19 sierpnia 2022 r.

Czytaj więcej o: REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO BS
Powiększ obraz:

Mamy piękny pokój nauczycielski

  20 czerwca w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się miła uroczystość oficjalnego oddania do użytku odnowionego pokoju nauczycielskiego. Dyrektor Elżbieta Wasiuk zaprosiła na nią Starostę Elbląskiego Macieja Romanowskiego oraz przewodniczącą Rady Rodziców Urszulę Tyszecką, którzy w towarzystwie członka Zarządu Powiatu Jacka Matukiewicza i przewodniczącego powiatowej Komisji Edukacji, Sportu i Spraw Obywatelskich Tomasza Rozenbajgiera, dokonali uroczystego przecięcia wstęgi.

Czytaj więcej o: Mamy piękny pokój nauczycielski
Powiększ obraz:

Konkurs „Wiedzy o uzależnieniach” w Zespole Szkół

  W dniach 01.06.2022 do 08.06.2022 w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się kolejna edycja konkursu „Wiedzy o uzależnieniach” . W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas pierwszych liceum, technikum i szkoły branżowej. Zadaniem uczestników konkursu było udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pytania z zakresu szkodliwości picia alkoholu, palenia papierosów oraz zażywania narkotyków.

Czytaj więcej o: Konkurs „Wiedzy o uzależnieniach” w Zespole Szkół
Powiększ obraz:

Mamy sukces!!!

  W środę 8 czerwca odbyła się XXI Olimpiada „Przyroda i historia powiatu elbląskiego”. Zespół Szkół reprezentowali uczniowie klas 3c i 3d liceum. Kamila Lenarczyk, Hanna Wilk i Paweł Rapacki przygotowali film promujący zabytki powiatu, za który zdobyli drugie miejsce w konkursie.

Czytaj więcej o: Mamy sukces!!!
Powiększ obraz:

Wyniki konkursów ekologicznych w Zespole Szkół ekologicznych w Zespole Szkół

  W roku szkolnym 2021/2022 r. w Zespole Szkół w Pasłęku  odbyła się pierwsza edycja konkursów ekologicznych, mających na celu popularyzację aktywności ekologicznej oraz zwiększanie świadomości uczniów na temat świadomego konsumpcjonizmu.

Czytaj więcej o: Wyniki konkursów ekologicznych w Zespole Szkół ekologicznych w Zespole Szkół