Jesteś tutaj:
  1. Start

Strona główna

Aktualności

Uwaga konkursy!

Zapraszamy do udziału w konkursach o tematyce ekologicznej. Do wyboru są trzy konkursy o różnej tematyce i innych terminach zakończenia:

  1. Konkurs na „ Eko-kodeks” (dokument zawierający zbiór zasad postępowania proekologicznego)- termin nadsyłania prac 02.2022 r.  
  2. Konkurs na plakat przypominający zasady segregacji śmieci- termin nadsyłania prac 02.2022 r.  
  3. Konkurs na plakat „Podziel się- jak nie marnować żywności” - termin nadsyłania prac 03.2022 r. 
Czytaj więcej o: Uwaga konkursy!
Powiększ obraz:

Pożegnanie Stanisława Paździora

  24 grudnia 2021 r. dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci wieloletniego nauczyciela historii naszej szkoły pana Stanisława Paździora. Poniżej zamieszczamy biogram, w którym prezentujemy najważniejsze fakty z jego ścieżki zawodowej oraz działalności społecznej.

Czytaj więcej o: Pożegnanie Stanisława Paździora
Powiększ obraz:

Konkurs „MULTIMEDIALNIE O MOIM ZAWODZIE”

  Dnia 20 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbyło się podsumowanie konkursu „MULTIMEDIALNIE O MOIM ZAWODZIE” organizowanego w ramach projektu PWSZ w Elblągu „Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi!”.

Czytaj więcej o: Konkurs „MULTIMEDIALNIE O MOIM ZAWODZIE”
Powiększ obraz:

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW Z ZS

  Z dumą przekazujemy informację otrzymaną od Kuratorium Oświaty w Olsztynie, iż decyzją Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wszystkie wnioski o przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów złożone do Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty dla uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku zostały rozpatrzone pozytywnie.

Czytaj więcej o: STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW Z ZS
Powiększ obraz:

Finał Szlachetnej Paczki

W ramach ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy Zespół Szkół w Pasłęku włączył się w przygotowanie „Szlachetnej Paczki” dla wybranej i potrzebującej rodziny. W tym roku z  inicjatywą wyszły klasy 3 technikum wraz z wychowawcami. Spośród potrzebujących wybrano p. Teresę, której potrzeby byliśmy w stanie spełnić:  kuchenka gazowo- elektryczna, żywność, środki czystości i upominek.

Czytaj więcej o: Finał Szlachetnej Paczki
Powiększ obraz:

A Maraton AI 2021 nadal trwa …

W dzień praw człowieka, 10 grudnia, odbył się kolejny już maraton pisania listów. Od 2014 roku aktywnie uczestniczymy w wydarzeniu Amnesty International i piszemy listy w obronie praw człowieka. W tym roku ze względu na warunki reżimu sanitarnego akcja będzie trwała do 17 grudnia.

Czytaj więcej o: A Maraton AI 2021 nadal trwa …
Powiększ obraz:

Dzień Seniora w Zespole Szkół

Uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku pamiętają o obchodach Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Już po raz siódmy zaprosili słuchaczki i słuchaczy Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w progi szkoły, by wspólnie świętować i budować dialog międzypokoleniowy. Goście zostali powitani piosenką „Jej portret” Bogusława Meca w wykonaniu Michała Cichockiego z kl. II A LO, laureata wojewódzkiego konkursu wokalnego.

Czytaj więcej o: Dzień Seniora w Zespole Szkół