header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne
Różne
Wyjazd integracyjny młodzieży z "TEHNIKUM". Drukuj
niedziela, 15 marca 2020
Code
Wyjazd
Wyjazd

W MARCU 2020 r. uczniowie z Technikum nr 1 w ramach projektu „Fundamenty zawodowca – kursy, szkolenia, staże” uczestniczyli w dwudniowych zajęciach warsztatowych - KREATYWNY ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH .

Celem zajęć było przełamanie barier komunikacyjnych, rozwój postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Młodzież wzięła udział w zajęciach, w których zapoznała się z zasadami skutecznej komunikacji, zaś na ćwiczeniach uczyła się technik komunikacyjnych, asertywności, zachowań w różnych sytuacjach. Jednocześnie uczniowie poprzez gry i zabawy mogli poznać cechy swojej osobowości i wzmocnić poczucie własnej wartości. Nie zabrakło też czasu na przyjemności. Po zajęciach uczniowie mogli skorzystać z hotelowej sauny, basenu, kręgielni i „Kulkolandii”, która cieszyła się chyba największym zainteresowaniem. Wyjazd nie tylko zintegrował młodzież, ale również uświadomił, że wiedza i umiejętności są źródłem sukcesu.

Czytaj całość...
"Alchemik" w Zespole Szkół Drukuj
sobota, 14 marca 2020

Konkurs
Konkurs
We wtorek 10 marca 2020 r. w Zespole Szkół kolejny raz odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”. W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas o profilu przyrodniczo-medycznym. Młodzież miała okazję sprawdzić znajomość zagadnień z chemii od klasy siódmej szkoły podstawowej lub pierwszej gimnazjum po obecną szkołę ponadpodstawową. Trzeba przyznać, że był to zakres dość trudnych zagadnień. Konkurs odbył się w sympatycznej, naukowej atmosferze. Czekamy teraz na wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w maju.

Nauka zdalna !!! Drukuj
sobota, 14 marca 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie !!!

Obraz
Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawił się komunikat zawierający rekomendacje dla nauczycieli i dyrektorów dotyczące nauki zdalnej podczas zawieszenia zajęć w szkołach. . Nauczyciele naszej szkoły będą komunikowali się z młodzieżą w celu wyboru odpowiedniej formy i materiałów do nauczania. Kontaktować się można m.in. poprzez dziennik elektroniczny. Zachęcam Was Rodzice oraz Was Uczniowie do skorzystania z możliwości kontaktu z Nauczycielami.

Link do strony MEN  https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna

WAŻNY APEL DO UCZNIÓW !!! Drukuj
sobota, 14 marca 2020

DRODZY UCZNIOWIE POTRAKTUJCIE TEN APEL POWAŻNIE!!!

Proszę Was, abyście przerwę w szkole wykorzystali na edukację. To nie są dodatkowe ferie. Duże skupiska osób mogą nieść ze sobą zagrożenie zakażenia koronawirusem. Nawet, jeśli jego ewentualnych skutków nie odczujecie jako młodzi ludzie, to w przypadku osób starszych - Waszych babć i dziadków - ryzyko zachorowania jest duże. Myśląc więc o Waszych bliskich, pozostańcie w tym czasie w domu.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych od 12.03.2020r. do 25.03.2020 r. Drukuj
sobota, 14 marca 2020

Zarządzenie

Dyrektora Zespołu Szkół w Pasłęku

Na podstawie art. 30b. ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148, z późn. zm.) oraz art. 28 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (DZ.U. z 2020r., poz. 374), zarządza się, co następuje:

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 82 - 90 z 1369
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.