header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki
Wyjazdy i wycieczki
Uczniowie ZS gośćmi biura podróży Drukuj
poniedziałek, 26 października 2020

W ramach projektu „Wiedza i umiejętności źródłem sukcesu” uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku pojechali w czwartek 22.10 do Gdańska, aby poznać tajniki pracy biura podróży. Ponieważ Gdańsk znajduje się w czerwonej strefie, spotkanie z panem Jackiem Wójcikiem – właścicielem biura podróży TimeTour, odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczniowie wyposażeni w system tour guide z zestawem słuchawkowym odbyli spacer w dwóch grupach na bałtycką plażę w Brzeźnie.

Czytaj całość...
Uczniowie ZS na UWM Drukuj
czwartek, 22 października 2020

UWM
UWM
W piątek 16.10.2020 r. uczniowie klasy 2 LO o profilu przyrodniczo-medycznym uczestniczyli w warsztatach terenowych pt. „Mieszkańcy naszych wód” na Wydziale Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Prowadzący zajęcia p. mgr Krzysztof Lewandowski w pierwszej części warsztatów wygłosił krótki wykład prezentujący bioróżnorodność zbiorników wodnych.

Czytaj całość...
Młodzież Zespołu Szkół poznaje bioróżnorodność Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej Drukuj
czwartek, 15 października 2020

Bażantarnia
Bażantarnia
Dnia 13 października 2020 roku uczniowie klasy drugiej o profilu przyrodniczo-medycznym Zespołu Szkół w Pasłęku uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Oprowadzeni zostali po Bażantarni przez Panią Martę Piekarską, pracowniczkę Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Celem wyjazdu było poznawanie bioróżnorodności i cech krajobrazu elbląskiego parku.

Czytaj całość...
Młodzież Zespołu Szkół w Tatrze Muzycznym w Gdyni Drukuj
niedziela, 23 lutego 2020

Teatr-Gdynia
Teatr Gdynia
Sobota 22 lutego na długo pozostanie w naszej pamięci, a wszystko za sprawą rewelacyjnej „Gorączki sobotniej nocy”, którą mogliśmy zobaczyć w gdyńskim teatrze. Spektakl to historia 19-latka Tony'ego Manero, którego pasją jest taniec. Chłopak przeżywa kryzys związany z wchodzeniem w dorosłość. Tony porusza się na krawędzi dwóch światów. W tym zwyczajnym codzienność wypełnia praca w sklepie z farbami oraz ciągłe konflikty z rodziną. To świat pozornych wartości, w którym nie ma miejsca na miłość, najwyżej na szybki seks, alkohol i narkotyki. I jest świat marzeń, tańca, który stanowi ucieczkę od rzeczywistości. Taniec przeradza się w pasję życia Tonego.

Czytaj całość...
Uczniowie ZS w Sądzie Okręgowym Drukuj
wtorek, 18 lutego 2020

Sąd
Sąd
W poniedziałek 17 lutego uczniowie klasy Ia Zespołu Szkół w Pasłęku w ramach zajęć z wiedzy o społeczeństwie wzięli udział w rozprawie sądowej w Sądzie Okręgowym w Elblągu. Wyjazdy tego typu i obserwacja rozprawy sądowej oraz pracy sędziego stanowi uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas zajęć szkolnych dotyczących zagadnień z dziedziny prawa.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 190
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
8 Maja 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dezyderia, Ilza,
Marek, Michał,
Piotr, Stanisław
Do końca roku zostało 238 dni.