header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Konkursy
Konkursy
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Drukuj
piątek, 15 grudzień 2017
201712-Olimpiada-o-bezpieczeństwie
W piątek 8 grudnia w Olsztynie odbyły się wojewódzkie eliminacje II edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Do tego etapu zakwalifikowało się czterech uczniów z Zespołu Szkół w Pasłęku: Mateusz Kołosowski, Maciej Piotrak, Grzegorz Hintz i Jakub Aleksandrowicz, a drużyna przygotowywana była przez p. Tadeusza Gębarowskiego. Uczniowie rozwiązywali test zawierający 40 pytań dotyczących historii Paktu Północno-Atlantyckiego NATO. Do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu przyszłego roku w Warszawie zakwalifikowali się Mateusz Kołosowski i Maciej Piotrak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Czytaj całość...
Wojewódzki konkurs rozstrzygnięty Drukuj
piątek, 08 grudzień 2017
W czwartek 7 grudnia w Instytucie Pedagogiczno-Językowym w Elblągu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień w wojewódzkim konkursie "Adventskalender" organizowanym dla wszystkich typów szkół na Warmii i Mazurach. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem przez Konsulat Republiki Federalnej Niemiec. Podczas uroczystości przedstawiono niemieckie tradycje adwentowo-bożonarodzeniowe. Zgromadzonym zaprezentowano jasełka i legendę w języku niemieckim. Spośród 126 nadesłanych prac ocenianych w trzech kategoriach, wyłoniono zwycięzców, wśród których byli uczniowie ZS w Pasłęku. Drugie miejsce zajęła Pola Gracz (z klasy IIb LO), a Patrycja Steć i Michalina Zagulska (z klasy Ia LO) – zajęły trzecie miejsce. Wyróżnione zostały prace Wiktorii Bigus (klasa IIT) i Weroniki Zielińskiej (klasa IIa LO).
Gratulujemy!
Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Drukuj
poniedziałek, 20 listopad 2017
201711-Olimpiada-Logistyczna
W piątek 17 listopada 2017 roku w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy drugiej technikum logistycznego. Organizację i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej sfinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej, zaś sponsorem głównej nagrody w tej edycji olimpiady jest Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Na laureatów i finalistów czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i staż. O tym, kto zakwalifikował się do etapu okręgowego dowiemy się już 30 listopada. Za uczestników trzymamy kciuki.
Czytaj całość...
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Drukuj
piątek, 17 listopad 2017
201711_olipmiada_PCK
W dniu 13.11.2017 w naszej szkole odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowana przez Polski Czerwony Krzyż – etap szkolny. W Olimpiadzie wzięło udział 40 uczniów. Najlepszy wynik i tym samym I miejsce uzyskał Maciej Hulanicki z kl. II b LO, II miejsce zajęła Joanna Wróbel z kl. III c LO, III miejsce (po dogrywce) zajęła Amanda Charuk z kl. I a LO. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie rejonowym!.
Czytaj całość...
"Zawody z przyszłością" Drukuj
piątek, 20 październik 2017
201710-Zawody-z-przyszłością
"Zawody z przyszłością" – to tytuł konkursu, który odbył się w ZESPOLE SZKÓŁ w Pasłęku w środę 18 października. Jest druga edycja konkursu, a jego głównym celem jest aktywizowanie uczniów do kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej. Młodzież w formie prezentacji multimedialnej, filmów, scenek, przedstawiła takie zawody jak: dziennikarz, biotechnolog, logistyk, graphic design, astronom i tłumacz. Jury oceniało prezentacje za: oryginalność, komunikatywność przekazu i walory ilustracyjne.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 232
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.