header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne
Różne
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PASŁĘKU ZAPRASZA UCZNIÓW 8. KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE ON-LINE NA Drukuj
poniedziałek, 01 marca 2021

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?
1. Nagraj i zmontuj film krótkometrażowy LUB stwórz zabawnego mema LUB nagraj Tik Toka LUB wykonaj pracę plastyczną... możliwości masz wiele :)
Wytyczne:
a) film krótkometrażowy: minimalna długość nagrania to 30 sekund, maksymalna długość nagrania to 5 minut, temat: „To nas kręci”, technika dowolna (fabuła, dokument, animacja poklatkowa itp.);
b) mem: temat dowolny lub jak wyżej „To nas kręci...” :)
c) tik tok: temat „To nas kręci” :)
d) praca plastyczna: wybierz dowolny zwrot idiomatyczny w języku obcym i przedstaw go wizualnie, np. a bull in a china shop=słoń w składzie porcelany lub skorzystaj z tematu wyżej, czyli „To nas kręci...” :P
2. Prześlij swoją pracę na lub do 31 marca 2021 r.
3. Zbieraj „lajki” od momentu wstawienia Twojej pracy przez organizatorów na facebooku ZS do 15. kwietnia do godz. 12.00.
4. Odbierz wartościową nagrodę: I, II i III miejsce - przyzna jury. Ponadto uczestnik z największą ilością „lajków” otrzyma nagrodę „facebookowej publiczności”.

REGULAMIN KONKURSU
Poznajcie nas Drukuj
środa, 10 lutego 2021

Szanowni Państwo, uczennice i uczniowie klas pierwszych naszej szkoły pragną podzielić się informacjami, jakie opracowali w formie graficznej o sobie samych.

Poznajcie nas 1 TA, Zapraszamy!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły do obejrzenia prezentacji pt. „Poznajcie Nas bardziej, klasę 1B”.

Witajcie
Uczniowie klasy I TB, chcielibyśmy zaprosić nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku na obejrzenie krótkiego filmu. który z wysiłkiem i ciężko włożoną pracą przygotowala nasza klasa.

Drodzy nauczyciele i uczniowie! Jesteśmy klasą 1a o nachyleniu politechnicznym Zespołu Szkół w Pasłęku. W poniższej prezentacji chcielibyśmy przestawić się Wam, opowiedzieć o naszych zainteresowaniach, upodobaniach i planach. Tym samym mamy nadzieję, że z chęcią się z nimi zapoznacie. Projekt powstał wysiłkiem wszystkich uczniów klasy w ramach zajęć plastyki. Niestety w tym roku sytuacja epidemiczna i nauka online zmusiła nas do zmiany formy z wystawy tradycyjnej na prezentację multimedialną.

Czytaj całość...
Liceum "PERSPEKTYWY 2021" Drukuj
środa, 27 stycznia 2021

Ranking
Ranking
W rankingu „Perspektywy 2021” I Liceum Ogólnokształcące, które funkcjonuje w Zespole Szkół w Pasłęku zajęło 43 pozycję na wojewódzkiej liście rankingowej na 149 liceów funkcjonujących w roku szkolny 2019/2020 w naszym województwie (dane GUS). Wieloletnia i ciężka praca uczniów, nauczycieli i rodziców po raz kolejny została doceniona i wyróżniona na forum wojewódzkim i krajowym. Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadpodstawowych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania. Życzymy całej społeczności szkolnej, aby tegoroczny sukces był inspiracją do działania i do podnoszenia sobie poprzeczki w górę, aby za rok wyniki były na wyższym poziomie niż obecnie.

Sukces Zespołu Szkół w rankingu "PERSPEKTYW 2021" Drukuj
środa, 27 stycznia 2021

Ranking
Ranking
27 stycznia br. na stronie Internetowej Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021. Organizator rankingu dokonał analizy wyników 2186 liceów ogólnokształcących oraz 1743 techników i ogłosił listę 1000 najlepszych liceów i 500 techników.

Technikum nr 1, funkcjonujące w Zespole Szkół w Pasłęku, znajduje się na liście najlepszych techników w Polsce - poz. 223 na 1743 ocenianych szkół. W województwie warmińsko-mazurskim zajmuje, 7 pozycję na liście rankingowej na 76 techników dla młodzieży, funkcjonujących w województwie warmińsko-mazurskim w roku szkolnym 2019/2020 – dane GUS.Kapituła Rankingu ocenia technika za pomocą czterech kryteriów: sukcesów szkoły na olimpiadach, wyników matury z przedmiotów obowiązkowych, wyników matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyników egzaminu zawodowego.Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Perspektywy Technikum nr 1 w Pasłęku ma prawo do używania tytułu honorowego „Najlepsze Technika w Polsce – SREBRNA Szkoła 2021".

Wytyczne dla uczniów zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Drukuj
wtorek, 29 grudnia 2020

Wytyczne dla uczniów zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń 2021 r.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 362
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
4 Marca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Arkadiusz, Arkady,
Eugeniusz,
Kazimierz, Lew,
Lucja, Lucjusz,
Łucja, Wacław,
Wacława
Do końca roku zostało 303 dni.