header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne
Różne
Egzamin na strzelnicy! Drukuj
wtorek, 20 kwietnia 2021

strzelanie
strzelanie
W poniedziałek 19 kwietnia uczniowie klasy IIIb Zespołu Szkół w Pasłęku (o nachyleniu bezpieczeństwo publiczne) przystąpili do ćwiczeń i egzaminu praktycznego na strzelnicy myśliwskiej w Gołąbkach. Pod kierunkiem nauczyciela pana Tomasza Chylińskiego oraz pana Krzysztofa Nowackiego (grupa 39) uczniowie sprawdzili swoje umiejętności z zakresu posługiwania się bronią palną. Egzamin obejmował posługiwanie się różnymi rodzajami broni, krótką SIG 226/22, Glock 17 i długą kbks22, cz452 oraz kbkAK Tantel 5'45*39.

Czytaj całość...
Egzaminy maturalne Drukuj
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

1.Harmonogram przebiegu egzaminu maturalnego w Zespole Szkół w Pasłęku w roku szkolnym 2020/21.

2.Informacja dla zdających egzamin maturalny w maju 2021.

3.Komunikat o przyborach.

4.Zasady zachowania bezpieczeństwa podczas egzaminu maturalnego w zwiazku z epidemią COVID-19.

Różowa skrzyneczka w ZS w Pasłęku Drukuj
wtorek, 30 marca 2021
Różowa-skrzyneczka
Różowa skrzyneczka

Z pomocą Rady Rodziców Zespół Szkół dołączył do ogólnopolskiej akcji zwalczania wykluczenia menstruacyjnego. Dostęp do bezpłatnych środków higieny osobistej, ma poprawić komfort dziewcząt. Obecnie skrzyneczki są umieszczane nie tylko w szkołach, ale również w bibliotekach i innych miejscach w przestrzeni publicznej w dużych i małych miejscowościach.

Czytaj całość...
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PASŁĘKU ZAPRASZA UCZNIÓW 8. KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE ON-LINE NA Drukuj
poniedziałek, 01 marca 2021

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?
1. Nagraj i zmontuj film krótkometrażowy LUB stwórz zabawnego mema LUB nagraj Tik Toka LUB wykonaj pracę plastyczną... możliwości masz wiele :)
Wytyczne:
a) film krótkometrażowy: minimalna długość nagrania to 30 sekund, maksymalna długość nagrania to 5 minut, temat: „To nas kręci”, technika dowolna (fabuła, dokument, animacja poklatkowa itp.);
b) mem: temat dowolny lub jak wyżej „To nas kręci...” :)
c) tik tok: temat „To nas kręci” :)
d) praca plastyczna: wybierz dowolny zwrot idiomatyczny w języku obcym i przedstaw go wizualnie, np. a bull in a china shop=słoń w składzie porcelany lub skorzystaj z tematu wyżej, czyli „To nas kręci...” :P
2. Prześlij swoją pracę na lub do 31 marca 2021 r.
3. Zbieraj „lajki” od momentu wstawienia Twojej pracy przez organizatorów na facebooku ZS do 15. kwietnia do godz. 12.00.
4. Odbierz wartościową nagrodę: I, II i III miejsce - przyzna jury. Ponadto uczestnik z największą ilością „lajków” otrzyma nagrodę „facebookowej publiczności”.

REGULAMIN KONKURSU
Poznajcie nas Drukuj
środa, 10 lutego 2021

Szanowni Państwo, uczennice i uczniowie klas pierwszych naszej szkoły pragną podzielić się informacjami, jakie opracowali w formie graficznej o sobie samych.

Poznajcie nas 1 TA, Zapraszamy!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły do obejrzenia prezentacji pt. „Poznajcie Nas bardziej, klasę 1B”.

Witajcie
Uczniowie klasy I TB, chcielibyśmy zaprosić nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku na obejrzenie krótkiego filmu. który z wysiłkiem i ciężko włożoną pracą przygotowala nasza klasa.

Drodzy nauczyciele i uczniowie! Jesteśmy klasą 1a o nachyleniu politechnicznym Zespołu Szkół w Pasłęku. W poniższej prezentacji chcielibyśmy przestawić się Wam, opowiedzieć o naszych zainteresowaniach, upodobaniach i planach. Tym samym mamy nadzieję, że z chęcią się z nimi zapoznacie. Projekt powstał wysiłkiem wszystkich uczniów klasy w ramach zajęć plastyki. Niestety w tym roku sytuacja epidemiczna i nauka online zmusiła nas do zmiany formy z wystawy tradycyjnej na prezentację multimedialną.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 365
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
8 Maja 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dezyderia, Ilza,
Marek, Michał,
Piotr, Stanisław
Do końca roku zostało 238 dni.