header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Obroże i smycze dla schroniska
Obroże i smycze dla schroniska Drukuj
czwartek, 12 maj 2016
201605_smycze
Szkolne Koło Wolontariatu, wychodząc naprzeciw potrzebom podopiecznych schroniska "Psi Raj" w Pasłęku, zorganizowało zbiórkę pieniężną. Zebraliśmy kwotę 314,44 złotych, za tę kwotę zakupiliśmy obroże i smycze, które umożliwią ich opiekunom, zabieranie czworonogów na wiosenne spacery.Najwięcej pieniędzy zebrała klasa III TH, która w nagrodę otrzyma - Dzień bez pytania. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Grudnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Lucja, Łucja,
Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.