header image
AKTUALNOŚCI
II edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego Języka Niemieckiego Drukuj
wtorek, 24 maj 2016
201605_konkurs_j_niemieckigo
20 maja w auli ZESPOŁU SZKÓŁ w Pasłęku odbył się II Powiatowy Ortograficzny Konkurs Języka Niemieckiego "Meister der Rechtschreibung", który zorganizowali nauczyciele języka niemieckiego Zespołu Szkół w Pasłęku we współpracy z Towarzystwem Pomocy liceum Ogólnokształcącemu w Pasłęku. W tym roku przedsięwzięcie zostało objęte patronatem przez Starostwo Powiatowe, które było sponsorem nagród. W konkursie wzięła udział młodzież szkół gimnazjalnych z Pasłęka, Dzierzgonia, Wilcząt i Rychlik. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, a do zmagań z zadaniami ortograficznymi przystąpiło 32 uczniów. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, m.in. słuchawki, pendrive’y i książki. Najlepsza okazała się uczennica Gimnazjum nr 1 Weronika Zielińska, która zajęła I miejsce, II miejsce zajął uczeń Gimnazjum nr 1 Maksymilian Terebus, zaś III miejsce Mateusz Sitek z Gimnazjum w Dzierzgoniu. Dziękujemy nauczycielom szkół gimnazjalnych za przygotowanie uczniów i opiekę nad nimi, zaś zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Lipca 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Ernest, Ernestyn,
Eugeniusz, Irwin,
Jakub, Justyna,
Małgorzata, Radomiła
Do końca roku zostało 172 dni.