header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Halloween w Technikum
Halloween w Technikum Drukuj
piątek, 28 październik 2016
201610_helloween
W piątek 28 października uczniowie klasy I Technikum zorganizowali zabawę integracyjną z okazji święta Halloween. Jak zabawa to zabawa! Oryginalne stroje, odpowiednie dekoracje i pyszne jedzenie tak właśnie ten dzień świętowali uczniowie klasy pierwszej technikum. Opiekunowie (A. Wojczys, A. Szymańska, B. Szymański) wspólnie z uczniami przygotowali tematyczne konkursy, w których młodzież mogła sprawdzić swoje zdolności plastyczne, m.in. robiąc najciekawszy lampion z dyni. Zabawy na Halloween to nieodłączny element święta duchów. Kolorowe buzie, wyjątkowe stroje, mroczny klimat, a przy tym mnóstwo śmiechu. Celem zajęć była integracja i rozwijanie uzdolnień uczniów. Była to również doskonała okazja do rozwijania umiejętności pracy w grupie. Przebranie miało być przede wszystkim śmieszne i wyrażać kreatywność uczestników zabawy. Nie zabrakło dobrej kuchni. Na stołach pojawiły się wykonane przez uczniów specjalnie na tą okazję potrawy z dyni, np. krem z dyni, "piekielny kurczak" i "placki cygańskie". Dobrawa zabawa, wyśmienite humory towarzyszyły wszystkim podczas całej zabawy.
201610_helloween
 
201610_helloween
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.