Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Olimpiada Promocji Zdrowego Styl Życia PCK
Olimpiada Promocji Zdrowego Styl Życia PCK Drukuj
wtorek, 29 listopad 2016
201611_konkurs_pck
W dniu 21.11.2016 w naszej szkole odbył szkolny etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, który odbywa się pod patronatem Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu. W Olimpiadzie wzięło udział 38 uczniów, wszyscy wykazali się dużą wiedzą z takich zagadnień jak m.in.: zdrowie, profilaktyka uzależnień, zakażenie wirusem HIV, urazy i wypadki, choroby związane z żywnością i odżywianiem, ochrona środowiska. Najwięcej punktów i tym samem I miejsce zajęła Aleksandra Ćwiklińska z kl. III C LO, II miejsce Julia Sabiło z kl. II c, III miejsce Magdalena Naspińska z kl. III c LO. Aleksandra Ćwiklińska i Jilia Sabiło zakwalifikowały się do kolejnego etapu olimpiady, który odbędzie się 10.12.2016r. w Elblągu. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie rejonowym. Konkurs przygotowały: M. Konupek - pedagog szkolny, D. Sztajnborn – pielęgniarka szkolna.

22 Listopada 2017
Cecylia, Marek,