Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Angielski na wesoło w Zespole Szkół
Angielski na wesoło w Zespole Szkół Drukuj
środa, 30 listopad 2016
20161124_bear
W czwartek 24 listopada 2016r. gościliśmy w naszej szkole artystów z międzynarodowego teatru wędrownego The Bear Educational Theatre, który specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia. Zaprezentowali oni spektakl pt. "Frank Novotny and the case of present perfect" – wciągającą historię detektywistyczną, w której to ponad 100 uczniów wcieliło się w rolę detektywów próbujących pomóc aktorom rozwikłać zagadkę kryminalną bazując na swojej znajomości czasu Present Perfect. Artyści pochodzący m.in. z Czech i Francji z niezwykła dawką humoru i zaangażowaniem wcielili się w role, przy czym pozwolili młodzieży na sprawdzenie swoich umiejętności językowych. The Bear Educational Thetre z pewnością nieraz zawita w naszej szkole.
20161124_bear

17 Grudnia 2017