header image
Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Ada Łońska z III d w etapie centralnym I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności!
Ada Łońska z III d w etapie centralnym I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności! Drukuj
wtorek, 03 styczeń 2017
9 grudnia w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbył się etap okręgowy I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Udział wzięło w nim czworo uczniów z naszej szkoły: Adrianna Łońska z III d, Roksana Sawczak z III d (opiekun Tomasz Rozenbajgier), Jakub Aleksandrowicz z I a i Mateusz Kołosowski z I a (opiekun Tadeusz Gębarowski). Spośród ponad 40 uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego w finałowej dziesiątce znalazła się Ada Łońska, która w marcu 2017 r. powalczy w Warszawie o indeks na kierunek związany z bezpieczeństwem na najlepszych uniwersytetach w Polsce. Gratulacje!!!
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.