header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Mikołajki na lodowisku
Mikołajki na lodowisku Drukuj
wtorek, 03 styczeń 2017
201612_lodowisko
We wtorek 6 grudnia 2016r uczniowie klasy 1b, wraz z p. Martą Puławską i Magdaleną Bała, wybrali się na lodowisko w Elblągu. Wyjazd został zorganizowany z okazji Mikołajek. Na lodowisku oczywiście nie obeszło się bez drobnych wypadków, jednak cała klasa wraz z opiekunkami wróciła szczęśliwie do szkoły. Wycieczka pozwoliła na spędzenie czasu w miłej, świątecznej i ciepłej atmosferze.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.