header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Przy wspólnym stole w Marwicy!!!
Przy wspólnym stole w Marwicy!!! Drukuj
wtorek, 03 styczeń 2017
201612_Marwica
Po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu - Wieczornicy, uroczystości organizowanej co roku, w Domu Dziecka w Marwicy. Na spotkanie wigilijne została zaproszona Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku Katarzyna Panimasz oraz wolontariusze wraz z opiekunem Panią Beatą Łuczyńską-Pyra. Wychowankowie Domu Dziecka, pod kierunkiem Pana Dyrektora Leszka Czyżewskiego przygotowali Jasełka, nawiązujące do aktualnych wydarzeń. Występ w wykonaniu dzieci, przyniósł nam ogrom emocji oraz wprowadził nas wszystkich w świąteczny nastrój , a zgromadzona publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.
201612_Marwica
Po przedstawieniu mogliśmy podziwiać świąteczne prace wychowawców i dzieci, zaprezentowane na kiermaszu. Przy wspólnym stole pełnym tradycyjnych przysmaków, z dziećmi i zaproszonymi gośćmi w ciepłej atmosferze, miło spędziliśmy czas. Dziękujemy Panu Dyrektorowi, wychowawcom i pracownikom Domu Dziecka w Marwicy oraz życzymy dużo zdrowia i radości z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Grudnia 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adelajda,
Aleksander, Dagmara,
Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało 20 dni.