header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Zbiórka w NETTO
Zbiórka w NETTO Drukuj
czwartek, 05 styczeń 2017
201612_zbiorka
Nasi wolontariusze, którzy aktywnie współpracują m.in. z Domem Dziecka w Marwicy i organizują zajęcia dla dzieci, podjęli się kolejnego wyzwania. W grudniu wzięli udział w zbiórce słodkości w pasłęckim Netto. Młodzież Zespołu Szkół zachęcała klientów sklepu do wsparcia wychowanków Domu Dziecka. Zbiórka organizowana jest co roku przez stowarzyszenie "Daj Nadzieję" działające przy Domu Dziecka w Marwicy.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.