header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Teatrzyk cieni w bibliotece
Teatrzyk cieni w bibliotece Drukuj
czwartek, 05 styczeń 2017
201612_teatrzyk
W poniedziałek 19 grudnia 2016 roku, w oddziale dziecięcym Biblioteki Publicznej, nasi wolontariusze pod opieką p. Beaty Łuczyńskiej-Pyra przygotowali i zaprezentowali najmłodszym widzom, teatrzyk cieni. Historia pluszowego misia osnuta jest na kanwie prawdziwych wydarzeń związanych z powstaniem tej zabawki. Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody sympatycznego pluszaka, a po występie nagrodziły aktorów gromkimi brawami.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.