header image
Aktualności
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND Drukuj
wtorek, 10 styczeń 2017
Blisko 6 tysięcy uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND. Nasze województwo warmińsko-mazurskie reprezentowało 146 uczniów z 11-stu szkół, w tym 8 osób z Zespołu Szkół w Pasłęku. Miło poinformować nam, że pięcioro uczniów naszej szkoły zajęło czołowe miejsca w tym konkursie. Są to: Aleksandra Ćwiklińska, uczennica kl. IIIb - 1. miejsce w województwie i 5. miejsce w kraju; Łukasz Kaszkin, uczeń kl. IIa – 2. miejsce w województwie i 59. miejsce w kraju; Dawid Kaszkin, uczeń kl. IIc – 8. miejsce w województwie i 276. miejsce w kraju; Kamil Filipek, uczeń kl. IIIa – 9. miejsce w województwie i 359. miejsce w kraju; Emilia Świstak, uczennica kl. IIIa – 10. miejsce w województwie i 377. miejsce w kraju. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Grudnia 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adelajda,
Aleksander, Dagmara,
Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało 20 dni.