Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Laureatka konkursu "Barwy Wolontariatu"
Laureatka konkursu "Barwy Wolontariatu" Drukuj
piątek, 13 styczeń 2017
201701_Klaudia
Uczennica klasy III c Zespołu Szkół w Pasłęku, Klaudia Kłosińska została laureatką konkursu „Barwy Wolontariatu”. Uroczyste rozstrzygnięcie XVI edycji konkursu miało miejsce podczas Wojewódzkiej Konferencji w Olsztynie, która odbyła się z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uczennica od początku szkoły zaangażowała się w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu. Klaudia jest świetną organizatorką, pomysłodawczynią wielu działań, ma dojrzałą osobowość i zawsze można na niej polegać. Jej pasją są zwierzęta, jest wrażliwa na ich krzywdę i cierpienie. Wraz z instruktorami schroniska „Psi Raj” bierze udział w licznych interwencjach ratujących życie zwierząt. Klaudia nie tylko systematycznie opiekuje się zwierzakami w schronisku, ale także szkoli swoich podopiecznych oraz uczestniczy w pokazach psich sztuczek. Podczas wielu naszych akcji, okazała się świetnym liderem grupy, umiała zmobilizować innych do wspólnej pracy i zarazić uczniów swoją pasją.
Opiekun SKW
Beata Łuczyńska-Pyra