header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Uczniowie ZS u WÓJCIKA
Uczniowie ZS u WÓJCIKA Drukuj
czwartek, 16 luty 2017
201701_Wojcik
W czwartek 19 stycznia uczniowie klasy pierwszej oraz drugiej technikum logistycznego przy ZESPOLE SZKÓŁ w Pasłęku uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Fabryki Mebli WÓJCIK w Elblągu. Organizatorem zajęć była pani Agnieszka Wojczys. W trakcie wycieczki młodzież miała możliwość poznania od strony praktycznej organizacji systemu produkcyjnego wraz z jego najbliższym otoczeniem magazynowo – transportowym. Rozpoczęliśmy od zwiedzenia centrum logistycznego przy ulicy Mazurskiej, gdzie mieści się robiący ogromne wrażenie magazyn o powierzchni 6 tys. , w którym korzysta się z systemu zarządzania magazynem WMS, zwiększającym wydajność przedsiębiorstwa oraz usprawniającym logistykę. Następnie zwiedziliśmy Fabrykę Mebli Stolpłyt, a całą wycieczkę zakończyliśmy w Żuławskiej Fabryce Mebli, będącej najnowszą inwestycją całej firmy.
201701_Wojcik
Fabryka Mebli Wójcik, z małego zakładu stolarskiego stała się jednym z największych przedsiębiorstw w regionie warmińsko-mazurskim. Obecnie tworzą ją trzy nowoczesne zakłady: Fabryka Mebli Stolpłyt, Wójcik Fabryka Mebli i Żuławska Fabryka Mebli. Przedsiębiorstwo działa od ponad 30 lat, zatrudniając ponad 1300 osób produkuje meble dla klientów z całego świata.
Agnieszka Wojczys
201701_Wojcik
 
201701_Wojcik
     
201701_Wojcik
 
201701_Wojcik
     
201701_Wojcik
 
201701_Wojcik
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Listopada 2017
Sobota
Imieniny obchodzą:
Aniela, Cieszymysł,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz
Do końca roku zostało 44 dni.