header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Co u hotelarzy? Walentynki coroczne święto zakochanych
Co u hotelarzy? Walentynki coroczne święto zakochanych Drukuj
piątek, 17 luty 2017
201702_walentynki
Co roku 14 lutego w dzień św. Walentego obchodzimy święto zakochanych. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Jest to też okazja do obdarowywania się drobnymi upominkami. Także dziś po raz kolejny obchodziliśmy Walentynki w naszej szkole. Stało się już tradycją, że tego dnia hotelarze przyrządzają "słodką ucztę" w Naszym Hotelu. W tym roku rolę gospodarzy i gospodyń pełniła klasa III Technikum. Stół został specjalnie przystrojony, aby wprowadzić wszystkich w odpowiedni klimat święta. Oczywiście wszędzie dominował kolor czerwony. Zajęcia obejmowały techniki przygotowywania ciast, deserów lodowych, deserów zimnych i gorących oraz dekoracji stołu.
201702_walentynki
Wszystko wyszło fenomenalnie, a na naszych twarzach dominował uśmiech. Spędziliśmy wspólnie czas w cudownej, walentynkowej atmosferze, zajadając się smakołykami. Rozdaliśmy życzenia z walentynkowej poczty a wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali okazjonalne lizaki. Uważam, że był to bardzo udany dzień. Każdy współpracował ze sobą, dobrze się bawiliśmy i z pewnością nikt nie opuścił zajęć głodny. Naszych deserów mógł posmakować każdy, kogo zwabił piękny zapach przygotowanych słodkości.
Patrycja Wójcik III T
201702_walentynki
 
201702_walentynki
201702_walentynki
 
201702_walentynki
201702_walentynki
 
201702_walentynki
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.