header image
Start
70 lat główna Drukuj
poniedziałek, 27 luty 2017

Drodzy Absolwenci, Szanowni Państwo

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom Jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Pasłęku. Dziękuję, że znaleźli Państwo czas i siły na to, by odwiedzić znajome kąty i odświeżyć w pamięci czas swojej młodości. Jesteście naszą największą chlubą, drodzy Absolwenci. To wy rozsławiacie imię Szkoły w regionie, kraju, na świecie. Jestem niezwykle dumna, że w tak doniosłym dla naszej Szkoły święcie uczestniczyli szanowni Goście, dla których wychowanie i wykształcenie nowego pokolenia stanowi priorytet. Wiele radości i dumy daje mi fakt, że świętując Jubileusz 70-lecia naszej Szkoły mogę zwrócić się ze szczerymi wyrazami wdzięczności i szacunku do wszystkich, którzy wspierają Szkołę, okazują życzliwość i podają pomocną dłoń. Jesteśmy zaszczyceni, że mamy wokół siebie takich ludzi, którzy pomagają nam tworzyć nowoczesną i przyjazną placówkę. Dziękuję Komitetowi Organizacyjnemu Jubileuszu oraz wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej Szkoły za trud i poświęcanie, które włożyli w przygotowania do tego wielkiego święta Szkoły. Serdecznie dziękuję gościom za wszystkie gratulacje i słowa uznania dla naszej pracy. Dotąd doszliśmy, tu się zawiązały dni nasze współczesne z tymi, co minęły i niech stanowią one inspirację do dalszych działań i wzbogacania dorobku naszej Szkoły.

Katarzyna Panimasz
Dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku

kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.