header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Warsztaty wielkanocne u hotelarzy
Warsztaty wielkanocne u hotelarzy Drukuj
wtorek, 11 kwiecień 2017
201704_warsztaty_wielkanocne
W środę 5 kwietnia 2017 r. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych klasa III Technikum Hotelarskiego zademonstrowała swoje umiejętności na warsztatach kulinarnych, które przebiegły pod hasłem "Jaja pod każdą postacią". Jajo jest symbolem życia i wiosennych świąt. Zainspirowani przez opiekunkę zajęć praktycznych przygotowaliśmy mnóstwo potraw, wśród których dominowały jaja faszerowane, puszyste omlety z soczystymi dodatkami oraz tosty z jajkiem i wędzonym łososiem. Nie zabrakło jaj sadzonych, a przebojem były jajka w kształcie kociej buźki.
Wspólny posiłek łączy ludzi i tak też było w tym wypadku. W dobrym nastroju, przy zapachu wyśmienitych potraw, niekończących się rozmowach czas upłynął nadspodziewanie szybko. A w całej szkole czuć było atmosferę zbliżających się świąt. Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.
Patrycja Wójcik III TH
201704_warsztaty_wielkanocne
 
201704_warsztaty_wielkanocne
     
201704_warsztaty_wielkanocne
 
201704_warsztaty_wielkanocne
     
201704_warsztaty_wielkanocne
 
201704_warsztaty_wielkanocne
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.