header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow "Głos Pasłęka" od kuchni
"Głos Pasłęka" od kuchni Drukuj
piątek, 21 kwiecień 2017
edukacja-medialna
21 kwietnia klasa II B miała nietypową lekcję edukacji medialnej. Gościem uczniów była pani Anna Włodarska, dziennikarka "Głosu Pasłęka" i administrator portalu NetGazeta. Portal i gazeta są najstarszym, największym i najpopularniejszym medium lokalnym w gminie Pasłęk. To pewnego rodzaju fenomen wśród lokalnych mediów nie tylko w województwie, ale i w kraju. "Głos Pasłęka" ma wiernych czytelników i rzeszę komentatorów. Pani Ania opowiadała młodzieży o początkach Redakcji, przyniosła także ze sobą pierwsze numery miesięcznika.
edukacja-medialna
Podzieliła się z nami tajnikami pracy dziennikarza, mówiła o trudach łączenia życia prywatnego z zawodowym, odpowiadała na dociekliwe pytania uczniów. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na wsparcie zaprzyjaźnionej Redakcji. Bardzo dziękujemy pani Ani, naszej absolwentce, za poświęcony czas i życzymy samych sukcesów i "lekkiego pióra".
Tomasz Rozenbajgier
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.