header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Honorowi Krwiodawcy z Zespołu Szkół w Pasłęku 2017
Honorowi Krwiodawcy z Zespołu Szkół w Pasłęku 2017 Drukuj
poniedziałek, 24 kwiecień 2017
Już w piątek mury naszej szkoły opuszczą kolejni absolwenci, nastąpi czas podsumowania ich trzy- i czteroletniej pracy. Jest to również okazja do podsumowania XIV edycji Turnieju w Honorowym Krwiodawstwie „Młoda Krew Ratuje Życie”. Wśród naszych abiturientów mamy 23 honorowych krwiodawców, który oddali łącznie 26 860 ml krwi pełnej. Wśród nich są tacy, którzy oddają krew regularnie i od dawna. Najlepszy wynik indywidualny uzyskał uczeń kl. III D LO Jakub Żelazko (4050 ml), na drugim miejscu uplasował się jego kolega z klasy Mateusz Srebrnik (3150 ml), a trzecie miejsce zajął Michał Podlasiak z IV Technikum.
Największa grupa krwiodawców była w klasie III A i III B (w każdej po sześć osób). A oto lista wszystkich honorowych krwiodawców z Zespołu Szkół: z III A LO Aniela Jarosz, Konrad Harhaj, Jakub Kowalczyk, Miłosz Rańcia, Emilia Świstak i Kacper Zielonka, z III B LO Kamila Bełza, Eliza Marciniak, Alicja Markowska, Urszula Pągowska, Justyna Stachira i Katarzyna Wardzyńska, z III C LO Martyna Antonkiewicz, Paula Możdżonek i Kacper Zając, z III D LO Adrianna Łońska, Joanna Słowikowska, Mateusz Srebrnik, Grzegorz Świderski i Jakub Żelazko, a z IV Technikum Monika Gulska, Michał Podlasiak i Maciej Przybyłowski. Uczniowie-honorowi krwiodawcy otrzymają dyplomy w podziękowaniu za aktywność, a najlepsi nagrody-niespodzianki. Dziękuję im wszystkim za włączanie się w ideę honorowego krwiodawstwa i cenny dar życia.
koordynator Tomasz Rozenbajgier
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Lipca 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Euzebiusz,
Feliks, Henryk, Jan
Gwalbert, Paweł,
Piotr, Tolimir,
Weronika
Do końca roku zostało 173 dni.