header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Co u hotelarzy? Wizyta na Targach HORECA
Co u hotelarzy? Wizyta na Targach HORECA Drukuj
czwartek, 25 maj 2017
targi-HORECA
W dniu 25 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy drugiej Technikum Hotelarskiego wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym na coroczne targi HORECA do Ostródy. Na targach można było zapoznać się z obowiązującymi trendami obowiązującymi w gastronomii i hotelarstwie. Targi były okazją do pokazania swoich umiejętności w licznych konkursach kulinarnych. Dla nas nie lada gratką było spotkanie wielu szacownych gości, znanych z ekranów telewizyjnych. Gościem honorowym był Kurt Scheller. W rolę głównego prezentera wcielił się Karol Okrasa i Dariusz Struciński (szef kuchni w Starych Jabłonkach). Na targach swoje umiejętności prezentowali zwycięzcy telewizyjnego show Top Chef.
targi-HORECA
Pokazy najlepszych stały się dla nas inspiracją do tego, aby w przyszły roku zaprezentować swoje umiejętności i poddać się ocenie mistrzów. Dziękujemy pani Aleksandrze Szymańskiej za zorganizowanie wyjazdu i opiekę nad grupą. W przyszłym roku także wybieramy się do Ostródy.
Bartek i Gabi II TH
targi-HORECA
 
targi-HORECA
     
targi-HORECA
 
targi-HORECA
     
targi-HORECA
 
targi-HORECA
     
targi-HORECA
 
targi-HORECA
     
targi-HORECA
 
targi-HORECA
     
targi-HORECA
 
targi-HORECA
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
17 Grudnia 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta,
Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław
Do końca roku zostało 15 dni.