header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Pożegnanie absolwentów
Pożegnanie absolwentów Drukuj
czwartek, 25 maj 2017
maturzyści-2017
Początek pierwszej klasy w szkole ponadgimnazjalnej to moment, w którym wydaje się że do ukończenia szkoły pozostało jeszcze bardzo dużo czasu. W ferworze nauki, nowych przyjaźni, wspólnych wycieczek mijają szkolne dni, a do matury całe wieki. Potem próbne matury, ogrom przygotowań do studniówki, a sam bal studniówkowy mija w okamgnieniu. Jedynie zdjęcia i wspomnienia zatrzymują czas, który zmierza nieubłaganie w jednym kierunku. 28 kwietnia w Zespole Szkół w Pasłęku nadeszła ta chwila, kiedy to świadectwo ukończenia szkoły odebrało 98 absolwentów.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście. Ze Starostwa Powiatowego p.Gabriela Effenberg – naczelnik wydziału promocji powiatu, edukacji, kultury, a także p.Roman Kogut i p.Andrzej Sidor – radni powiatu elbląskiego oraz burmistrz Pasłęka p. Wiesław Śniecikowski. Rozdane zostały nagrody oraz dyplomy. Padło wiele ciepłych słów ze strony zaproszonych gości, dyrekcji szkoły, wychowawców oraz samych uczniów. Niektórzy nie potrafili opanować łez wzruszenia. W końcu niecodziennie wkracza się w kolejny etap życia jakim jest dorosłość. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych, właściwych decyzji dotyczących studiów i po prostu wszystkiego dobrego! Za wszystkich trzymamy kciuki i do zobaczenia!!!
maturzyści-2017
 
maturzyści-2017
maturzyści-2017
 
maturzyści-2017
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
17 Grudnia 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta,
Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław
Do końca roku zostało 15 dni.