header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Co u hotelarzy? Wizyta w Sofitel Grand Sopot Hotel
Co u hotelarzy? Wizyta w Sofitel Grand Sopot Hotel Drukuj
czwartek, 25 maj 2017
Grand-Hotel
Z okazji zakończenia szkoły i na zaproszenie Sofitel Grand Sopot Hotel klasa IV Technikum Hotelarskiego zorganizowała wycieczkę dydaktyczną do uważanego przez wielu znawców najlepszego hotelu w Polsce. Głównym celem naszej wizyty było zobaczenie i poznanie historii tego legendarnego obiektu. Hotel położony jest w samym sercu Sopotu. Rozmieszczony w 5-piętrowym budynku hotel otwarty został w 1927 roku. Bywali tutaj znani politycy, artyści, ludzie biznesu i współcześni celebryci. Odnowiony i przebudowany w 2006 roku jest na pewno perłą nad polskim morzem. Hotel swoim standardem w pełni zasługuje na przyznane mu 5*. Duże wrażenie robią wnętrza odnowione w stylu neobarokowym i art deco.
Grand-Hotel
Dla nas wizyta w hotelu była okazją do poznania kryteriów, jakie należy spełnić, aby móc pracować w tak renomowanym hotelu. Po rozmowach z kierownictwem hotelu i oprowadzającą nas Consierge dowiedzieliśmy się, że wiedza i umiejętności, jakie nabyliśmy kończąc Technikum Hotelarskim wystarczają do zatrudnienia. Przed nami egzaminy maturalne. Po ich zdaniu możemy podjąć studia lub spokojnie znaleźć pracę w hotelu, nawet takim jak Sofitel Grand Sopot Hotel.
Pamela Tyburska
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
     
Grand-Hotel
 
Grand-Hotel
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
17 Grudnia 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta,
Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław
Do końca roku zostało 15 dni.