header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Karpacz - Praga - Wrocław
Karpacz - Praga - Wrocław Drukuj
poniedziałek, 29 maj 2017
Wycieczka-do-Pragi
Dotarcie do szkoły przed ósmą rano stanowi zazwyczaj nie lada wyzwanie dla większości uczniów . Jednakże w niedzielę 14 maja młodzież z klas 1a i 1b ochoczo stawiła się przed szkołą i to o godzinie 23.00. Tej nocy bowiem wyruszyliśmy na długo oczekiwaną wycieczkę. Celem podróży w pierwszej kolejności był Karpacz, który przywitał nas słoneczną pogodą. Ruszyliśmy na zdobycie Śnieżki, a nie było łatwo gdyż na szczycie leżał jeszcze śnieg. Po pełnej emocji jeździe wyciągiem, a następnie trudniej wspinaczce udało nam się dotrzeć na szczyt.
Wycieczka-do-Pragi
Dzięki przepięknej pogodzie mogliśmy podziwiać niesamowite widoki. Zmęczeni, ale szczęśliwi ruszyliśmy w dół, by zaznać szaleńczej jazdy torem saneczkowym. Ukoronowaniem dnia był wspólny grill z kiełbaskami oraz gra w kręgle. Kolejnego dnia ruszyliśmy do jednego z najpiękniejszych miast na świecie - Pragi, gdzie przy cudownej, prawdziwie letniej pogodzie, zwiedziliśmy najsłynniejsze miejsca tego uroczego miasta. Natomiast w ostatnim dniu wycieczki odwiedziliśmy Wrocław, przespacerowaliśmy się ulicami starego miasta, a następnie zwiedziliśmy najstarsze w Polsce zoo wraz z Afrykarium. Niestety, wszystko, co dobre szybko się kończy i nadszedł czas powrotu. To były fantastyczne trzy dni, które pozwoliły nam na oderwanie się od codziennych spraw, a wspólnie spędzone chwile pozostaną w naszej pamięci na zawsze.
Wycieczka-do-Pragi
 
Wycieczka-do-Pragi
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.