70-lecie Liceum tuż tuż!!! Drukuj
piątek, 09 czerwiec 2017
Sponsorzy-70-lecia
W sobotę 10 czerwca 2017 r. minie 70 lat od dnia, w którym pierwszy raz zadzwonił szkolny dzwonek, rozpoczynając piękną historię Liceum Ogólnokształcącego w Pasłęku. W roku 1947 wszystko się zaczęło. Powołano do życia szkołę, która po dziś dzień kształci i wychowuje ambitnych i mądrych ludzi. Trudno uwierzyć, że to taki szmat czasu. Taka rocznica to wyjątkowa okazja, by wspomnieniami ożywić przeszłość. Jednak, aby móc wspólnie cieszyć się z powrotu do szkolnych ławek, dawnych przyjaźni i poddać się chwili refleksji i wzruszeń, przygotowaliśmy dla wszystkich absolwentów moc atrakcji. Nie byłoby to możliwe gdyby nie ogromne wsparcie wielu życzliwych osób, które nie mogą pozostać anonimowe.
Ogółem wsparło nas ponad 60 darczyńców, do których kierujemy z serca płynące podziękowania na naszej szkolnej stronie internetowej – www.zspaslek.edu.pl. Dziękujemy za Państwa bezinteresowną pomoc, życzliwość i przyjaźń. Jednocześnie życzymy naszym Dobroczyńcom powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń oraz sukcesów zawodowych. Poniżej przypominamy program imprezy:
9:00 - msza święta w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku
10:00 - uroczysty przemarsz ulicami miasta z kościoła do szkoły, złożenie kwiatów na grobach nauczycieli
9:00 - 11:00 - rejestracja absolwentów w sali nr 7, bufet kawowy w sali nr 4
11:00 - 12:30 - uroczysta akademia w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku
12:30 - spotkanie absolwentów w klasach
14:00 - 15:00 - obiad (zgłoszenia w formularzu rejestracji)
20:00 - bal absolwentów.

18 Grudnia 2017