header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 Drukuj
środa, 13 wrzesień 2017
201709-rozpoczęcie-roku-szkolnego
4 września uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018. Zebranych uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości powitała pani dyrektor Elżbieta Wasiuk, która w szczególnych słowach zwróciła się do uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywanej wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń. W inauguracji roku szkolnego wzięli udział wicewojewoda warmińsko-mazurski p.Sławomir Sadowski, starosta elbląski p.Maciej Romanowski, naczelnik wydziału promocji powiatu, edukacji, kultury p.Gabriela Effenberg, członek zarządu powiatu p.Joanna Naspińska, burmistrz Pasłęka p. Wiesław Śniecikowski, prezes oddziału ZNP Pasłęk p.Kazimierz Jacek, przewodnicząca Rady Rodziców p.Urszula Tyszecka oraz zastępca komendanta komisariatu policji w Pasłęku p.Robert Papierowski. Uroczystość ta była wyjątkowa jeszcze z dwóch powodów. Pierwszym z nich było powitanie dwóch nowych nauczycieli, którzy rozpoczną prace w naszej szkole, a są to p.Anna Marek-Cytrycka oraz ks. Karol Józefowicz. Drugim powodem natomiast był jubileusz 25-lecia pracy w szkolnictwie, który obchodziło aż pięciu nauczycieli, wśród nich znaleźli się p.dyrektor Elżbieta Wasiuk, p.Grażyna Sadowska, p.Dorota Ćwik, p.Anna Koszyk oraz p.Tomasz Chyliński. Nowy rok to czas nowych możliwości dla 441 uczniów, którzy kształcą się w ZS aż w 18 oddziałach klasowych, to też czas pogłębiania wiedzy i odkrywania nowych pasji, dlatego też życzymy wszystkim sukcesów i radości. Niech ten rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni.
 
E. Czerska
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Listopada 2017
Sobota
Imieniny obchodzą:
Aniela, Cieszymysł,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz
Do końca roku zostało 44 dni.