Start arrow Konkursy arrow Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej arrow Zaproszenie na XV Edycję Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej
Zaproszenie na XV Edycję Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej Drukuj
środa, 13 wrzesień 2017
XI_PKPO
Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Wychowawcy!
W imieniu Towarzystwa Przyjaciół LO w Pasłęku i Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej w bieżącym roku szkolnym XV Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej. Impreza odbędzie się dnia 20 października 2017 r., a honorowym patronatem objął ją Starosta Elbląski pan Maciej Romanowski. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody dzięki pozyskaniu przez TPLO dotacji z funduszy publicznych na organizację imprezy. Wzorem roku poprzedniego przewidujemy osobne nagrody dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii wykonawca indywidualny, duety lub małe grupy wokalne. Zachęcamy Państwa do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów Państwa szkoły. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia, które znajdują się także na stronie internetowej naszej szkoły:
Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia najpóźniej do dnia 13 października  2017r.!
Z wyrazami szacunku: Komitet Organizacyjny XV Edycji PKPO
Planowany program XV edycji powiatowego konkursu piosenki obcej 20 października 2017 r.*
8:30-8:55 – rejestracja uczestników
9:00 – uroczyste otwarcie imprezy przez Dyrekcję Zespołu Szkół w Pasłęku
9:15 – rywalizacja szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii wykonawca zespołowy / duety
ok. 11:30-12:00 – przerwa (I narada jury), spotkanie opiekunów wykonawców z organizatorami w sali nr 23
ok. 12:00-13:30 – rywalizacja szkół gimnazjalnych i ponadgimn. w kategorii wykonawca indywidualny
ok. 13:30-14:00 – przerwa (II narada jury), wspólne zdjęcie wszystkich uczestników i opiekunów
ok. 14:00-14:30 – ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród
ok. 14:30 – zakończenie imprezy
* Informujemy, iż godziny programu mogą ulec zmianie, gdyż są uzależnione od ilości zgłoszeń.

22 Listopada 2017
Cecylia, Marek,