header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Stypendyści Zespołu Szkół
Stypendyści Zespołu Szkół Drukuj
środa, 13 wrzesień 2017
201709-Stypendia-Starosty
W piątek 9 września w Starostwie Powiatowym w Elblągu odbyła się wyjątkowa uroczystość. 39 uczniów naszej szkoły odebrało stypendium Starosty Elbląskiego za wybitne wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz osiągnięcia sportowe. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym. Oto lista stypendystów z naszej szkoły:
Adamczyk Patrycja, Andruszkiewicz Julia, Andruszkiewicz Wiktoria, Baniel Kamila, Bigus Wiktoria, Bilicka Natalia, Dzwonko Katarzyna, Filipowicz Dominika, Grzyb Joanna, Hałuszczak Karolina, Hulanicki Maciej, Juchniewicz Daniel, Juniewicz Damian, Kaszkin Łukasz, Kijańska Łucja, Kołosowski Mateusz, Korzeniowski Bartłomiej, Langowska Anna, Makuła Emil, Marchwat Kornelia, Miszczyszyn Maciej, Mizura Marek, Moląg Ewa, Ostręga Hubert, Rokosz Paulina, Różańska Natalia, Sabiło Julia, Sidor Hanna, Stasiulewicz Agata, Śreniawska Patrycja, Szczepańska Aleksandra, Talkowska Justyna, Tkaczyk Adriana, Tyszecki Michał, Witkowska Izabela, Wołyńska Izabela, Wójcik Patrycja, Zielińska Weronika, Zylbert Aleksandra.
 
E. Czerska, M. Bała
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Listopada 2017
Sobota
Imieniny obchodzą:
Aniela, Cieszymysł,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz
Do końca roku zostało 44 dni.