Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Egzamin zawodowy na 100%
Egzamin zawodowy na 100% Drukuj
czwartek, 14 wrzesień 2017
W czerwcu 2017 r. uczniowie trzeciej klasy Technikum Hotelarskiego przy Zespole Szkół w Pasłęku przystąpili do pierwszego egzaminu zawodowego z kwalifikacji T.11. Niezmiernie miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie zdali egzamin uzyskując przy tym doskonałe wyniki indywidualne. Serdecznie gratulujemy uczniom trzeciej klasy: Paulinie Dwojackiej, Gabrielli Altavilla, Ewie Moląg, Patrycji Litwin, Oliwii Słowik, Bartłomiejowi Korzeniowskiemu i Aleksandrze Złamańczuk. Trzymamy także kciuki za uczniów klasy czwartej, którzy już w styczniu przystąpią do ostatniego egzaminu zawodowego oraz za uczniów klasy drugiej, którzy swoje egzaminy rozpoczną w czerwcu 2018 r. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom przygotowującym naszą młodzież do egzaminów.

B. Sz.

18 Grudnia 2017