header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych
Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Drukuj
czwartek, 21 wrzesień 2017
201709-Ślubowanie-klas-pierwszych
W środę 20 września w Zespole Szkół w Pasłęku odbyło się uroczyste ślubowanie 153 uczniów klas pierwszych liceum, technikum hotelarskiego i logistycznego oraz branżowej szkoły pierwszego stopnia. "My uczniowie klas pierwszych uroczyście ślubujemy systematycznie i wytrwale pracować nad wzbogaceniem swej wiedzy, wykorzystywać jak najlepiej czas i warunki do nauki…" – to fragment roty ślubowania, które złożyli nowi uczniowie ZS. Od tego momentu stali się oni pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności liczącej niemal 500 uczniów i zobowiązali się postępować według ustalonych norm i wartości.
W drugiej części uroczystości uczniowie otrzymali od swoich wychowawców legitymacje szkolne, a opiekunami klas zostali: klasy Ia - p. Elżbieta Czerska, Ib - p. Sylwia Janiszewska, Ith – p. Grażyna Sadowska, Itl – p. Oksana Mazuryk, Ibs – p. Stefan Wasiuk.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy dużo cierpliwości i wytrwałości w zdobywaniu dalszej wiedzy. Oby nauka stała się fascynującą i satysfakcjonującą przygodą, prowadzącą do rozwoju swoich zainteresowań.
 
E. Czerska
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.