header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Światowy Dzień Zwierząt w Zespole Szkół w Pasłęku
Światowy Dzień Zwierząt w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
piątek, 06 październik 2017
201710-Światowy-Dzień-Zwierząt
W środę 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało spotkanie, którego celem było uwrażliwienie na los zwierząt, uświadomienie, że to istoty żywe i mają swoje prawa. Uroczystość zainaugurowała pani dyrektor Elżbieta Wasiuk, która podziękowała za pracę i zaangażowanie opiekunom i uczniom działającym w szkolnym wolontariacie.
Panie Agata Celka-inspektor Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Obrońców Praw Zwierząt im. Św. Franciszka z Asyżu oraz wieloletnia wolontariuszka i absolwentka naszej szkoły Klaudia Kłosińska opowiedziały o działalności schroniska „Psi Raj” w Pasłęku. Na zakończenie zebrani obejrzeli film ilustrujący pracę naszych wolontariuszy w schronisku, szpitalu, placówce opiekuńczo-wychowawczej w Marwicy oraz w przedszkolu. Mamy nadzieję na poszerzeni naszego grona wolontariuszy, którzy chcą zrobić coś pożytecznego dla innych, chcą być potrzebni, chcą nauczyć się nowych umiejętności, nawiązać nowe znajomości lub przyjaźnie.
Szkolne Koło Wolontariatu
201710-Światowy-Dzień-Zwierząt
 
201710-Światowy-Dzień-Zwierząt
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.