header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Życzenia na Dzień Nauczyciela
Życzenia na Dzień Nauczyciela Drukuj
piątek, 13 październik 2017
201710-Dzień-Edukacji-Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. Jest to także sposobność do wyrażenia wdzięczności za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów. Z tej oto właśnie okazji w Zespole Szkół w Pasłęku został przygotowany uroczysty apel, w którym wzięli udział wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie i zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Wicestarosta Powiatu Elbląskiego p. Zbigniew Lichuszewski, Naczelnik Wydziału Promocji, Edukacji Kultury i Sportu p. Gabriela Effenberg, Członek Zarządu Powiatu p. Joanna Naspińska, przewodnicząca rady rodziców p. Urszula Tyszecka oraz prezes ZNP p. Kazimierz Jacek. Pracownicy oświaty usłyszeli mnóstwo serdecznych życzeń, ale najmilszą niespodzianką tego dnia były wyjątkowe życzenia od naszych uczniów.
 
Dziękujemy!!!
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.